Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

O nas

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego jest środowiskową organizacją pozarządową, realizującą od wielu lat, zgodnie ze swoimi zapisami statutowymi projekty wspierające polską przedsiębiorczość, polskie firmy oraz wytwarzane przez nie produkty lub oferowane usługi.

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego jest organizatorem Konsumenckich Konkursów Jakości Produktów oraz Konsumenckich Konkursów Jakości Usług o prawo posługiwania się godłem Najlepsze w Polsce/The best in Poland. Kolejne edycje tych konkursów w okresie ostatnich lat wyłoniły już kilkaset firm i produktów z których polska gospodarka może być dumna. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej godło Najlepsze w Polsce/The best in Poland zostało uznane przez Komisję Europejską, a w obu konkursach udział mogą brać już nie tylko polskie firmy i polskie produkty, ale także firmy z całej Unii Europejskiej działające na terytorium Polski lub w Polsce wytwarzające swoje produktu i w Polsce świadczące wszelkiego rodzaju usługi.

Poszerzając działania promujące nowoczesną przedsiębiorczość, najwyższą jakość i nowatorstwo produktów i usług Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego oddaje do dyspozycji Konsumenckich Konkursów Jakości Produktów i Usług o certyfikat godła  Najlepsze w Polsce/The Best in Poland  portal internetowy – www.najlepsze-w-polsce.pl  aby na jego stronach upowszechniać obszerną informację o najlepszych firmach, produktach i usługach wytwarzanych oraz dostępnych w Polsce, prezentować laureatów kolejnych edycji konkursu, promować najlepszych. Utrwalać ich wizerunek w opinii społeczeństwa konsumpcyjnego.

Internet, który stał się współcześnie pierwszorzędnym narzędziem biznesu i rynku, który skutecznie wypiera wszystkie inne formy reklamy, promocji i kontaktów handlowych funkcjonując ponad wszelkimi barierami terytorialnymi, konkurując szybkością i efektywnością z innymi mediami, staje się obecnie nowym polem realizacji promocyjnych projektów realizowanych przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.

W portalu „Konsumenckie Konkursy Jakości Produktów i Usług o certyfikat godła Najlepsze w Polsce/The Best in Poland”  – www.najlepsze-w-polsce.pl  publikowane będą listy laureatów poszczególnych edycji konkursu, z portalu można oczywiście wysyłać do Biura Konkursu zgłoszenia kandydatów do konkursu, a także można, do czego zachęcamy,  na stronach www.najlepsze-w-polsce.pl publikować informacje o firmach, produktach i usługach w formie obszernych wizytówek firm-laureatów poszczególnych  edycji konkursu.

Witamy na stronach „Konsumenckich Konkursów Jakości Produktów i Usług o certyfikat  godła Najlepsze w Polsce/The Best in Poland”www.najlepsze-w-polsce.pl i zapraszamy do kontaktów z Biurem Organizacyjnym Konkursów.

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
www.thc.org.pl


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem