Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Gold drop sp. z o.o.

ul. Rzeczna 11 D
34-600 Limanowa
Tel.: +48 18 337 61 37; +48 18 330 16 10
Fax:
e-mail: biuro@golddrop.com.pl
WWW: golddrop.com.pl


Gold drop sp. z o.o. w Limanowej istnieje na rynku chemii gospodarczej od 1991 roku. Od tego czasu motto firmy brzmi: Tworzymy produkty dla każdego domu, bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego. Firma dziś zatrudnia blisko 200 osób. Posiada sieć autoryzowanych przedstawicielstw handlowych i hurtowni patronackich, cztery oddziały zamiejscowe, współpracuje z sieciami hiper- i supermarketów, eksportuje swoje towary do 25 krajów. Obecny sukces Gold drop zawdzięcza systematycznej pracy, rozwijaniu marek, współpracy z klientem, inwestycji w technologie, sprzęt IT i infrastrukturę zakładu.

Wszystkie te obszary corocznie podlegają przeglądowi i modernizacji. Przedsiębiorstwo elastycznie podchodzi do współpracy z klientem. Stosuje filozofię etycznego postępowania w każdym obszarze działalności. Wszystkie produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności i estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są dokładnej kontroli na każdym etapie. Jakość jest najważniejszym kryterium przy opracowywaniu receptur oraz przy produkcji wyrobów. Na straży procesu produkcyjnego stoi Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001 i 14001.

Wiodące marki firmy to: płyn do szyb Window Plus, płyny oraz żele do naczyń Gold Cytrus, seria płynów uniwersalnych do podłóg FLOOR, krochmal syntetyczny Ługa (ok. 60 proc. udziału w rynku!), seria płynów i koncentratów do prania i płukania BOOSTER, seria specjalistycznych środków DIX (do kuchni, łazienki, poprzez grille, kończąc na kabinach prysznicowych), a także seria środków do toalet SUNIK i środki do pielęgnacji mebli z linii Gold Wax. W 2012 r. spółka przystąpiła do programu A.I.S.E. Charter for Sustainable Cleaning.

W trosce o ochronę środowiska naturalnego wdrożono do produkcji serię wyrobów ekologicznych „eco-line”. Produkty z tej serii otrzymały stosowne certyfikaty wydane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, dzięki temu są gwarancją jakości za rozsądną cenę. Dbałość o bezpieczeństwo środowiska naturalnego jest traktowana tu jako zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń. Gold drop stosuje politykę racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych, energii, recykling odpadów poprodukcyjnych. Korzysta także z osiągnięć technologii (oczyszczalnia ścieków metodą nanofiltracji, solary do podgrzewania wody produkcyjnej). W 2015 r. została oddana do użytku nowoczesna hala produkcyjna, co stanie się przyczynkiem do dalszego rozwoju i poszerzania portfolio produktowego firmy.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem