Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Strauss Cafe Poland sp. z o.o

ul. Poznańska 50, Swadzim
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel.: +48 61 816 68 50
Fax: +48 61 816 69 01
e-mail: office@strauss-group.pl
WWW: www.strauss-cafeservice.pl


Polscy konsumenci na nowo odkrywają kawę, która przestaje być tylko środkiem „na obudzenie”, a staje się napojem dla prawdziwych smakoszy. Dlatego marka MK Cafe wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom, tworząc kolejne produkty w ścisłej współpracy z najlepszymi kawowymi ekspertami. MK Cafe ma w swojej ofercie zarówno kawę mieloną, jak i rozpuszczalną oraz kawy ziarniste.

Najważniejsze produkty w portfolio marki to:

MK Cafe Premium – czyli drobno mielona kompozycja wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z najlepszych plantacji świata, znajdujących się w Ameryce Południowej i Środkowej. Na wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat tej kawy, oprócz jakości ziaren, mają także wpływ: odpowiedni proces prażenia i mielenia oraz specjalna technika pakowania, skutecznie zapobiegająca utracie aromatu. To kawa polecana i rekomendowana przez baristów.

MK Cafe Premium kawa instant – czyli 100% naturalnej kawy rozpuszczalnej. Wyróżnia się delikatnym i subtelnym smakiem, który zawdzięcza odpowiednio dobranej mieszance kaw południowoamerykańskich oraz specjalnemu procesowi prażenia. Proces liofilizacji pozwala na zachowanie naturalnych cech produktu.

MK Cafe Espresso kawa ziarnista
- doskonale zbalansowana mieszanka o bogactwie aromatów kwiatowo-owocowych połączonych z lekkością i świeżością kwasku owoców cytrusowych. Połączenie ziaren z różnych regionów gwarantuje pełny i delikatny smak. 

MK Cafe Crema kawa ziarnista
– to świetnie zbalansowana mieszanka ziaren gwarantująca jedwabistą cremę i wyrafinowaną delikatną goryczkę. Specjalny proces palenia zapewnia delikatny smak oraz odpowiedni poziom kwaskowości, wydobywa też przyjemne aromaty z nutami orzchowo-miodowymi.

MK Cafe Premium Guatemala kawa ziarnista - to z kolei jednorodna mieszanka wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzących z wysokogórskich plantacji gwatemalskich, na których (na wysokości ponad 1500 m n.p.m.) rośnie i dojrzewa jedna z najszlachetniejszych kaw świata określana przez ekspertów jako Strictly Hard Beans.

W 2011 marka MK Cafe wprowadziła na rynek zupełnie nowy rodzaj kawy – „MK Cafe Premium – do picia z mlekiem”. To pierwsza tego typu, specjalnie skomponowana mieszanka kawy mielonej przeznaczona do picia z dodatkiem mleka. Ten innowacyjny produkt, jest jednocześnie odpowiedzią  na upodobania Polaków, wśród których 65 % pije kawę z dodatkiem mleka.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem