Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

TRZODA CHLEWNA Ogólnopolskie Czasopismo Specjalistyczne

ul. Mickiewicza 33
60-837 Poznań
Tel.: 61 84 73 029; 61 84 71 451; 61 84 34 425
Fax: 61 84 34 426
e-mail: trzoda.chlewna@wwr.horyzont.net
WWW: www.trzoda-chlewna.com.pl


Wydawany od 1963 roku w Poznaniu miesięcznik „Trzoda Chlewna” to czasopismo specjalistyczne dla producentów i hodowców świń, zootechników i lekarzy weterynarii, obejmujące swoim zasięgiem całą Polskę. Poza dużymi gospodarstwami trzodowymi i praktykami weterynaryjnymi jego odbiorcami są między innymi mieszalnie pasz, hurtownie rolnicze, zakłady mięsne i inne firmy działające w branży rolniczej oraz ODR-y a także uczelnie rolnicze i instytuty.

Artykuły publikowane w „Trzodzie Chlewnej” przygotowywane są przez wybitnych specjalistów, profesorów akademickich oraz pracowników instytutów a także praktyków ściśle związanych z produkcją zwierzęcą. W każdym numerze przeczytać można opracowania nt. ekonomii chowu świń, organizacji produkcji, hodowli, żywienia, jakości mięsa, rozrodu, techniki w chlewni i budownictwa inwentarskiego oraz weterynarii i profilaktyki. Ponadto w stałych rubrykach zamieszczane są informacje branżowe z rynku krajowego i światowego, ciekawostki dotyczące nowości oraz listy i odpowiedzi na pytania Czytelników i Internautów, uczestników internetowego forum „Trzody Chlewnej”. Znajdziecie tu Państwo także informacje o działalności firm paszowych, farmaceutycznych i handlowych oraz relacje z wystaw, targów i seminariów poświęconych hodowli i produkcji świń.

Nakład czasopisma wynoszący 8 tys. egzemplarzy rozchodzi się głównie w prenumeracie redakcyjnej, pocztowej i RUCH-u. Cena rocznej prenumeraty zamówionej w Redakcji wynosi 99 zł.Wpłata na rachunek nr 91175010190000000010445884.

 

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem