Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

LACTIMA Sp. z o.o.

Kaszubska 6
14 – 300 Morąg
Tel.: +48 89 757 40 65; +48 89 757 51 54
Fax: +48 89 757 42 24
e-mail: sekretariat@lactima.pl
WWW: www.lactima.pl


Firma LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu. Celem, działania Spółki LACTIMA jest dostosowywanie jakości produktów do potrzeb i oczekiwań klientów oraz systematyczny rozwój i utrwalanie konkurencyjnej pozycji firmy na rynku. Lokalizacja firmy w regionie Warmii i Mazur sprzyja wytwarzaniu żywności czystej ekologicznie.  

LACTIMA Sp. z o.o. w Morągu specjalizuje się w produkcji serów topionych. Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła produkcję serów topionych w plasterkach w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia i technologie.

Firma systematycznie rozszerza swój asortyment. Oferta firmy obejmuje między innymi sery topione w plasterkach, w krążku, w kostce, kubku oraz produkty topione w serdelku. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. LACTIMA, jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła konfekcję masła i margaryny w hermetycznych opakowaniach jednorazowych 10 g i 15 g, które gwarantują odpowiednią jakość produktu o wydłużonym terminie przechowywania.

2010 rok był dla firmy LACTIMA kolejnym ważnym i przełomowym rokiem. Firma wprowadziła wiele nowych produktów, w tym całkowicie nowe grupy asortymentowe. Znacząco rozszerzyła standardową ofertę i wprowadziła wiele zmian w dotychczasowej szacie graficznej.

LACTIMA systematycznie prowadzi działania pro rynkowe, doskonali technologię produkcji. W swoich działaniach zawsze stawia na wysoką jakość dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii na bazie starannie dobranych surowców. Doskonały smak oraz wysokie walory odżywcze sprawiają, że nasze produkty od wielu lat są nabywane w kraju i za granicą.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem