Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Spółdzielnia Mleczarska Września

ul. Czerniejewska 1
62-300 Września
Tel.: + 48 61 436 05 78
Fax: + 48 61 436 01 86
e-mail:
WWW: www.smw.com.pl


Różnorodny asortyment produktów wytwarzany jest w nowoczesnych obiektach produkcyjnych. Zakład przeszedł gruntowną modernizację pod kątem dostosowania do wymogów sanitarnych obowiązujących w Unii Europejskiej. Nasze wyroby produkowane są w zakładzie kategorii A, co potwierdzamy załączonymi do każdej partii produktu handlowymi dokumentami identyfikacyjnymi.

Linie technologiczne utrzymywane są na poziomie standardów europejskich. Wysoką jakość potwierdza wdrożony system HACCP, który ma zapewnić wyprodukowanie wyrobów nabiałowych z mleka najwyższej jakości w odpowiednich warunkach higienicznych oraz magazynowanie go w odpowiednio niskich temperaturach.

Kreatywność Zarządu sprawia, że oferta handlowa systematycznie jest poszerzana, a firma uzyskuje nowych kontrahentów i odbiorców. Rozszerzenie oferty ma na celu zaoferowanie klientom produktów według ich indywidualnych preferencji oraz upodobań. Strategia, którą staramy się realizować to budowa silnego wizerunku firmy i wzrost lojalności dotychczasowych klientów oraz przyciągnięcie nowego grona nabywców.

W trosce o zakład analizujemy wszelkie informacje i sugestie od klientów. Popieramy akcję „pij mleko” oraz promujemy produkty dla całej rodziny. Naszym priorytetem jest wykreowanie uznanej marki. Nasze motto brzmi: dobre, bo z Wrześni. Nasze doświadczenie i jakość zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi zostaliśmy laureatem nagrody "Hit Polagra" na targach w Poznaniu przyznaną przez publiczność w 2001 roku.

Zdobyliśmy dyplom przyznany w konkursie "Najlepsze Wyroby Mleczarskie w Wielkopolsce". Konkurs organizowany na Wielkopolskich Targach Rolniczych Sielinko 2004. Nagroda za krem twarogowy "Marzenie". Dyplom przyznany w konkursie na "Najlepsze napoje fermentowane". Otrzymany podczas Wielkopolskich Targów Rolniczych Sielinko 2001. Nagroda w konkursie "Krople mleka z Wielkopolski "przyznana za maślankę naturalną i smakową podczas Wielkopolskich Targów Rolniczych Sielinko 2004. Nagroda za serek kanapkowy naturalny, serek kanapkowy z ogórkiem, szczypiorkiem, czosnkiem. Na tegorocznych Targach „Rolnicza Jesień” we Wrześni zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii „Najlepszy produkt lokalny” za serek kanapkowy orzechowy oraz maślanki owocowe.

Miarą naszego sukcesu na rynku jest sukces naszych klientów. Osiągamy go poprzez wysoką jakość i trafność podejmowanych działań, wzajemną otwartość i zaufanie, jakimi obdarzają nas zarówno klienci jak i kontrahenci.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem