Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

9fashion Marta Przygucka

ul. Legionów 119
91-076 Łódź
Tel.: +48 42 633 86 93
Fax: +48 42 633 86 93 w.2
e-mail: biuro@9fashion.pl
WWW: www.9fashion.pl


Odzież ciążowa

9fashion to ubrania, w których kobiety w ciąży czują się wygodnie i atrakcyjnie a nawet sexy!

Moda ciążowa

Nasza moda ciążowa, którą kreujemy kierowana jest do nowoczesnych i aktywnych kobiet w ciąży, ceniących sobie zarówno wygodę jak i interesujący wygląd. Kolekcje 9fashion są zawsze szalenie kobiece, lekko romantyczne i odrobinę nonszalanckie.

Materiały jakie stosujemy

Stosujemy głównie materiały pochodzenia naturalnego, dbamy o to, aby wykorzystywane były tylko surowce o najwyższej jakości. Projektując nowe modele opieramy się na światowych trendach mody, dostosowując je do naszego stylu.

Gdzie możesz nas znaleźć

Odzież ciążowa 9fashion jest dostępna w ponad 150 sklepach na terenie całej Polski i w wielu sklepach Europy. Od rozpoczęcia działalności firma osiągnęła pozycję nr 1 w Polsce oraz na stałe zagościła w ścisłej czołówce producentów ubrań ciążowych w Europie.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem