Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

F.P.U.H WIBO J. Adamczak

ul. Kościerska 11
83-300 Kartuzy
Tel.: +48 058 681 43 66
Fax: +48 058 681 39 59
e-mail: wibo@wibo.pl
WWW: www.wibo.pl


Firma Wibo istnieje od 1989 roku. Od początku działalności specjalizuje się w produkcji kosmetyków kolorowych. Duży kapitał wiedzy i doświadczenia zgromadzony w ciągu tego okresu przyczynił się do osiągnięcia sukcesu firmy. Wibo jest obecnie liderem na rynku kosmetyków kolorowych w Polsce.

Nowoczesne i dobrze wyposażone hale produkcyjne gwarantują wysoką jakość naszych kosmetyków. Nasi pracownicy tworzą doskonale zorganizowany i wyspecjalizowany w działaniach zespół. Wiedza i doświadczenie kadry kierowniczej w połączeniu z entuzjazmem młodej części załogi, wyznaczają kierunek rozwoju firmy.

Jesteśmy właścicielami dwóch marek Wibo i Lovely. Marka Wibo przeznaczona jest dla młodych, dynamicznych kobiet, które lubią częste zmiany i cenią sobie wysoką jakość w eleganckim opakowaniu. Marka Lovely przeznaczona jest dla nastolatek, które wręcz uwielbiają ciągłe nowości, oryginalne opakowania, cieszą się kolorem i smakiem kosmetyku.

Wielkim wyzwaniem dla naszej firmy jest nadążanie za najnowszymi trendami nasze klientki musza być pewne, że znajdą u nas wszystkie nowinki kosmetyczne. Udało się nam skutecznie obalić mit, że dobry kosmetyk musi być drogi. Stworzyliśmy jakość z najwyższej półki, dostępną dla studenckiej kieszeni.

Marka Lovely została stworzona specjalnie dla nastolatek. Właśnie ta grupa odbiorców najczęściej inspiruje nas do realizacji niestandardowych pomysłów.

Nastolatki kochają szalone kolory, smaczne błyszczyki do ust, pachnące pomadki, a wszystko to w wesołych niepowtarzalnych opakowaniach. My staramy się spełniać te upiększające marzenia.

Kosmetyki Lovely wyróżniają się delikatna formulacją o pielęgnacyjnych właściwościach dostosowanych do delikatnej urody nastolatek. Zawierają w składzie naturalne składniki i witaminy. Większość z nich nie zawiera konserwantów i alergenów w kompozycjach zapachowych.

Współpracujemy z najbardziej wymagającymi odbiorcami w Polsce i Europie Zachodniej. Marka Wibo i Lovely cieszą się dużym powodzeniem w największych sieciach drogeryjnych. Produkujemy również marki własne naszych kontrahentów.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem