Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

MOKATE S.A.

ul. Katowicka 265
43-450 Ustroń
Tel.: +48 033 854 91 66
Fax: +48 033 854 91 24
e-mail: mokate@mokate.com.pl
WWW: www.mokate.com.pl


MOKATE to największy polski producent herbaty.

Linia herbatek Grzaniec to nowe podejście do koncepcji herbat owocowych i funkcjonalnych, łączące w sobie elementy obu segmentów. To odwołanie się zarówno do tradycyjnych ludowych receptur, jak również słowiańskich archetypów kulturowych.Herbatki Grzaniec są więc nie tylko symbolem innowacyjności technologicznej, połączonej z rodzimą tradycją, ale także manifestem barwności naszego dziedzictwa kulturowego w zjednoczonej Europie.

Linia ,,Grzańców’’ to sukces rynkowy Mokate. Unikalna technologia, pozwalająca wprowadzić do torebek ekspresowej herbaty autentyczny alkohol ,,w proszku’’ przypadła do gustu klientom w Polsce, a aktualnie podbija także serca miłośników herbaty ,,z prądem’’ poza granicami, zwłaszcza w Czechach. Można już mówić o wyodrębnieniu się grup zwolenników poszczególnych rodzajów tego napoju; wydaje się, że najwięcej jest zdeklarowanych zwolenników grzańca ,,Kozackiego na miodzie’’, chociaż nie brakuje ich przy grzańcach ,,Śliwkowym’’ oraz ,,Zbójnickim na ogniu’’.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem