Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Zakład Konfekcyjny EWAEwa Klepacz

ul. Jana Matejki 56/1
26-600 Radom
Tel.: +48 048 365-52-86
Fax: +48 048 365-45-49
e-mail: ewa@collection.pl
WWW: www.ewacollection.pl


Firma EWA powstała w roku 1998. Specjalizuje się w produkcji odzieży i ubiorów dziecięcych (niemowlęcych). Wiodącymi produktami firmy Ewa są: śpiochy, kaftaniki, pajace, body, komplety wyprawki (śpioch, kaftan, body, koszulka wiązana, czapeczka), dresy, sukieneczki, rękawiczki, czapki, a także komplety po kąpieli i szlafroki. Artykuły te wykonane są z najlepszych polskich dzianin kupowanych w renomowanych firmach gwarantujących stałą i ciekawą kolorystykę oraz wysoką jakość dzianin (100% bawełna).

Materiały, jak też dodatki stosowane do naszych wyrobów spełniają wszelkie kryteria wymagane i regulowane przepisami Unii europejskiej.

Od roku 1999 firma nasza rozpoczęła współpracę z importerami z Czech, Łotwy, Litwy a także Rosji i Ukrainy.

Wszystkie dziania firmy są ukierunkowane w stronę najmłodszych klientów, tak by zabawa upływała im wesoło jak tez sny były przyjemne i spokojne w ubrankach firmy Ewa jak również by firma nasza spełniała oczekiwania matek dzieci.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem