Najlepsze w Polsce - Nagrodzeni konsumenci
Firmy, które ufundowały nagrody
dla czytelników Głosu Wielkopolskiego
głosujących w Konsumenckich Konkursach Jakości Produktów
Najlepsze w Polsce / "The best in Poland" w 2008 roku
Organizatorzy Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów Najlepsze w Polsce “ The best in Poland bardzo dziękują niżej wymienionym laureatom za ufundowanie nagród dla konsumentów, którzy wzięli udział w głosowaniu na najlepszy produkt w IX edycji Konkursu:
- SOKOŁÓW-POZMEAT Sp. z o.o,
- MOKATE S.A.,
- Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO,
- BRODR. JORGENSEN S.A.,
- Jamrog Film & Moda,
- PPH -U RYK-POL Janusz Rykowski,
- Spółdzielnia Inwalidów SATURN,
- WOOL STAR Sp.J. A. Małecka & R. Jarecki,
- Zakłady Mięsne PEKPOL Ostrołęka S.A,
- Spółdzielnia Mleczarska GOSTYŃ,
- Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych POLMOS S.A.,
- F.P.U.H. WIBO Jadwiga Adamczak,
- Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne SYNTEZA Sp. z o.o.
Wykaz osób, czytelników Głosu Wielkopolskiego, głosujących w Konsumenckich Konkursach Jakości Produktów, Najlepsze w Polsce “ The best in Poland “ w 2008 roku, które wylosowały nagrody i upominki:
- Ciecierska Aneta,
- Fremi Teresa,
- Gendek Krystyna,
- Głogowski Jan,
- Groszewska Agnieszka,
- Grześ Czesław,
- Gularek Marcin,
- Hadyńska Stanisława,
- Janicka Maria,
- Jaśkowiak Zofia,
- Jezierska Aleksandra,
- Kaczmarek Rafał,
- Klauza Grzegorz,
- Kwiatkowska Anita,
- Losiak Paweł,
- Matuszczak Tomira,
- Meisinger Krzysztof,
- Mielcarzewicz Janina,
- Mirosława Maćkowiak,
- Nowacka Maria,
- Rossochacki Leon,
- Skiba Sebastian,
- Słomiński Andrzej,
- Stamm Agnieszka,
- Stasik Bartek,
- Szafran Dominik,
- Ślusarz Przemysław,
- Waligóra Eugeniusz,
- Witkowski Marcin,
- Ziemniewska Elżbieta,
- Zgrabczyńska Maria.
Aktualności
Najlepsi
w Polsce
nagrodzeni!
O tym, co jest najlepsze decydują dokonania poświadczone pracą i wiarygodnością kompetencji – udowodniła to 36. edycja gali i 39 odsłona Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”, która odbyła się 23 listopada br. Organizatorem było Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego a patronat honorowy objął prof. Tadeusz Wallas, prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie miała miejsce gala.
W gronie zdobywców Certyfikatów „Najlepsze w Polsce” za produkty i / lub usługi znaleźli się: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za kefir; TOP s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk za sery smażone; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew w Pleszewie; Firma Handlowa „RATOS-NATURA” s.c. R.S. Zdziebło w Olszownicy za naturalne miody pszczele; Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn im. Gaspara Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn „GASPAR”; Biblioteka Miejska im. M.Musierowicz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile; Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku;Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance; Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w Kępnie; Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury; Średzkie Towarzystwo Kulturalne w Środzie Wielkopolskiej; Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.