Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Najlepsze w Polsce - Nagrodzeni konsumenci

Firmy, które ufundowały nagrody
dla czytelników Głosu Wielkopolskiego
głosujących w Konsumenckich Konkursach Jakości Produktów
Najlepsze w Polsce / "The best in Poland" w 2008 roku

Organizatorzy Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów Najlepsze w Polsce “ The best in Poland bardzo dziękują niżej wymienionym laureatom za ufundowanie nagród dla konsumentów, którzy wzięli udział w głosowaniu na najlepszy produkt w IX edycji Konkursu:

 

  1. SOKOŁÓW-POZMEAT Sp. z o.o,
  2. MOKATE S.A.,
  3. Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO,
  4. BRODR. JORGENSEN S.A.,
  5. Jamrog Film & Moda,
  6. PPH -U RYK-POL Janusz Rykowski,
  7. Spółdzielnia Inwalidów SATURN,
  8. WOOL STAR Sp.J. A. Małecka & R. Jarecki,
  9. Zakłady Mięsne PEKPOL Ostrołęka S.A,
  10. Spółdzielnia Mleczarska GOSTYŃ,
  11. Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych POLMOS S.A.,
  12. F.P.U.H. WIBO Jadwiga Adamczak,
  13. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne SYNTEZA Sp. z o.o.

 

Wykaz osób, czytelników Głosu Wielkopolskiego, głosujących w Konsumenckich Konkursach Jakości Produktów, Najlepsze w Polsce “ The best in Poland “ w 2008 roku, które wylosowały nagrody i upominki:

 

  1. Ciecierska Aneta,
  2. Fremi Teresa,
  3. Gendek Krystyna,
  4. Głogowski Jan,
  5. Groszewska Agnieszka,
  6. Grześ Czesław,
  7. Gularek Marcin,
  8. Hadyńska Stanisława,
  9. Janicka Maria,
  10. Jaśkowiak Zofia,
  11. Jezierska Aleksandra,
  12. Kaczmarek Rafał,
  13. Klauza Grzegorz,
  14. Kwiatkowska Anita,
  15. Losiak Paweł,
  16. Matuszczak Tomira,
  17. Meisinger Krzysztof,
  18. Mielcarzewicz Janina,
  19. Mirosława Maćkowiak,
  20. Nowacka Maria,
  21. Rossochacki Leon,
  22. Skiba Sebastian,
  23. Słomiński Andrzej,
  24. Stamm Agnieszka,
  25. Stasik Bartek,
  26. Szafran Dominik,
  27. Ślusarz Przemysław,
  28. Waligóra Eugeniusz,
  29. Witkowski Marcin,
  30. Ziemniewska Elżbieta,
  31. Zgrabczyńska Maria.

 

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem