Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

NIEDŹWIEDŹ-LOCKR. Niedźwiedź, Z. Niedźwiedź Sp.J.

ul. Przemysłowa 6
62-030 Luboń
Tel.: +48 61 893 39 14
Fax: +48 61 893 39 15
e-mail: biuro@niedzwiedz-lock.pl
WWW: www.niedzwiedz-lock.pl


Firma NIEDŹWIEDŹ-LOCK powstała w 1981 roku. Od 1991 roku jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję bolcowych blokad mechanicznych, której pomysłodawcą jest Pan Zygmunt Niedźwiedź. Obecnie Firma zatrudnia 200 osób i jest jednym z największych i najbardziej cenionych producentów blokad na świecie.

Od roku 2003 wszystkie zabezpieczenia produkujemy zgodnie z normą ISO 9001:2000. Niedźwiedź-Lock łączy w sobie walory skuteczności i estetycznego wyglądu. Firma oferuje blokady do większości samochodów poruszających się po europejskich drogach. Blokada Niedźwiedź-Lock jest dopuszczona do sprzedaży przez magazyny centralne największych polskich importerów i producentów samochodów takich marek jak: Alfa Romeo, Audi, Citroen, Dacia, Fiat, Opel, Renault, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. Nasze zabezpieczenie jest montowane w około 700 punktach dealerskich i 500 autoryzowanych warsztatach montażowych na terenie całego kraju.

Blokady z Niedźwiadkiem znane są na czterech kontynentach i eksportowane do 18 krajów świata. Głównymi odbiorcami są klienci z Rosji i Ukrainy.

Nasze zabezpieczenia za swój profesjonalizm otrzymały wiele wyróżnień i dyplomów, w tym trzy złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, jak również na targach w Durbanie i Moskwie.

Firma na swój produkt otrzymała wiele światowych certyfikatów, w tym między innymi certyfikat monachijskiego TUV-u, holenderski SCM i VESA przyznany przez Republikę Południowej Afryki.

Naszym potencjalnym klientom oferujemy: blokady tradycyjne, bolcowe - w których bolec zabezpieczający jest wyjmowany; blokady nowego typu, ryglowe - w których element zabezpieczający nie jest wyjmowany i tworzy jedną całość z blokadą. Są one dostępne do większości modeli produkowanych od 2002 roku.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem