Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Sushi Factory

ul. Ostrowska 460
61-324 Poznań
Tel.:
Fax:
e-mail: biuro@sushifactory.p
WWW: www.sushifactory.pl


Sushi Factory, to firma z polskim kapitałem. Zakład produkcyjny znajduje się w podpoznańskim Robakowie, posiada on najbardziej rozbudowaną linię do produkcji sushi maki w Polsce i jedną z pięciu największych w Europie. Przy produkcji posługuje się międzynarodowym standardem bezpieczeństwa żywności BRC, a także – jako jeden z nielicznych tego typu zakładów w Polsce, został zatwierdzony przez Inspekcję Weterynaryjną jako spełniający wszystkie normy sanitarno-weterynaryjne. Oznacza to możliwość eksportu wytwarzanych produktów na rynki unijne.

Nagrodzony produkt to Sushi4You jest to linia dań gotowych Sushi, które wyróżnia doskonały restauracyjny smak. Zestawy są tworzone z dbałością o najwyższą jakość, a klienci doceniają je za oryginalność, walory smakowe oraz zgodność z wyrażanymi przez nich potrzebami. Pod marką Sushi4You znajduje się ponad 10 różnych setów sushi oraz innych, smakowitych specjałów, takich jak np. onigiri czy wrap.  


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem