Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

OLTOM-BORKI PPHUG Joanna Bułyszko

Niewiadów 56/57
97-225 Ujazd
Tel.: +48 44 723-31-87
Fax: +48 44 723-31-87
e-mail: biuro@oltomborki.pl
WWW: www.oltomborki.plFirma "OLTOM - BORKI" funkcjonuje od 1991 roku. Od tego czasu budujemy nasze doświadczenie na trudnym i wymagającym segmencie rynku gotowego do spożycia produktu. Nasze ponad 20 letnie starania pozwoliły na wypracowanie wysokiej jakości wyrobów, co sprawiło,  że pierogi ruskie głosami konsumentów otrzymały w 2012 roku Certyfikat „Najlepsze w Polsce”.

Produkujemy wyroby garmażeryjne w szerokim asortymencie, przede wszystkim pierogi domowe z różnymi nadzieniami: z serem, mięsem, kapustą i grzybami, pierogi leniwe.  Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek takie produkty jak: pierogi azjatyckie, królewskie, z kaszą i boczkiem oraz jabłkiem i morelą. Polecamy również naleśniki, krokiety, pyzy, kopytka, knedle, kluski szare, kładzione oraz kluski parowe produkowane według tradycyjnej receptury.

Nowoczesne technologie pozwalają nam zaspokoić wymagania naszych klientów. Nie stosujemy żadnych konserwantów ani środków chemicznych wzmacniających  i poprawiających smak, dlatego też nasze wyroby posiadają tylko 7 - dniowy termin przydatności do spożycia. Takie podejście wynika z polityki firmy, która za podstawowy cel postawiła sobie produkcję wyrobów o bardzo wysokiej jakości za rozsądną cenę i natychmiastowe dostarczanie wyrobów na półki sklepowe.  Nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród obecnych i nowych klientów.

Zapraszamy do współpracy
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem