Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Gardinia sp. z o.o.

ul.Oławska 4
55-040 Domasław
Tel.: +48 71 31 11 552
Fax: +48 71 31 11 551
e-mail: info@gardinia.pl
WWW: www.gardinia.pl


Firma Gardinia to międzynarodowe przedsiębiorstwo założone w 1950 roku z siedzibą główną w Niemczech. Swoją działalność zaczynało jako mała rodzinna firma produkująca drewniane szyny sufitowe. Z biegiem czasu i zgodnie ze zmianami rynku wzbogacała swój asortyment o kolejne artykuły do dekoracji okna oraz zabezpieczenia przeciwsłoneczne. W 1990 roku w wyniku zmian geopolitycznych w Europie przekroczyła granice Niemiec. Dzisiaj ma swoje oddziały w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej oferując ich mieszkańcom ponad 3500 produktów do dekoracji okna..

W Polsce Gardinia Sp. z o.o. obecna jest od 1994 roku i obecnie zatrudnia ok. 100 osób. Jej działalność obejmuje handel i produkcję artykułów dekoracji okien i zabezpieczeń przeciwsłonecznych, zarówno w systemie sprzedaży samoobsługowej, jak i na indywidualne zamówienie klienta. W pełni zaspokajając potrzeby swoich klientów i wyznaczając trendy w aranżacji dekoracji okien i wnętrz Gardinia stała się niekwestionowanym liderem rynku w tej branży.

W ofercie dominują takie produkty jak: karnisze, szyny sufitowe, szyny aluminiowe, systemy panelowe, pręty do zazdrostek, dodatki dekoracyjne oraz cała gama zabezpieczeń przeciwsłonecznych ( rolety, plisy, żaluzje, lamele). Cechuje je wysoka jakość, zróżnicowanie cenowe, bogactwo materiałów, kolorów, form i stylów. Można je znaleźć w ofercie wielu sklepów, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Siedziba firmy mieści się w Domasławiu ( woj. dolnośląskie, gmina Kobierzyce). Polskim oddziałem spółki zarządza Witold Prask. Gardinia sp. z o.o. obchodziła w 2009 roku 15-lecie działalności w Polsce, które uroczyście zakończyła w czerwcu 2010, inaugurując jednocześnie obchody jubileuszu 60-lecia istnienia w Niemczech i 20-lecia obecności w Europie Wschodniej.

Dekorujemy okna od 1950!
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem