Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie

Bogusława X nr 3
76-150 Darłowo
Tel.: 94 31 43 641
Fax:
e-mail:
WWW: www.bbsdarlowo.pl


Jesteśmy Bankiem lokalnym o wyłącznie polskim kapitale, zrzeszonym w SGB Bank S.A , który jest następcą GBW S.A. od 15.09.2011r., - zrzeszającym w Polsce ponad 200 Banków Spółdzielczych.  Bank działa na terenie województwa zachodniopomorskiego w powiatach: sławieńskim, koszalińskim, gryfickim, białogardzkim, bytowskim, goleniowskim, kamieńskim, kołobrzeskim, trzebiatowskim, słupskim, szczecineckim i w mieście Koszalin. Bank działa poprzez sieć 20 placówek bankowych oraz 21 bankomatów.

Oprócz Centrali zlokalizowanej w Darłowie przy ul. Bogusława X 3 posiadamy Oddziały w: Darłowie, Koszalinie, Trzebiatowie, Kołobrzegu, Bobolicach i w Szczecinku. Ponadto prowadzimy dwa punkty kasowe w Darłowie, cztery w Koszalinie, jeden w Mrzeżynie, Bobolicach, Szczecinku, Sławnie, Manowie, Świeszynie oraz Ustroniu Morskim. Bank posiada także całoroczne, komfortowo wyposażone apartamenty w Mrzeżynie, Ustroniu Morskim oraz Darłowie. Ponadto zapraszamy do skorzystania z usług całorocznego Ośrodka Wypoczynkowego „Korsarz”  w Darłówku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji, rolników oraz jednostek samorządu terytorialnego.
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem