Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Biblioteka Zduny

ul. Sienkiewicza 9
63-760 Zduny
Tel.: +48 061 721 51 72
Fax: +48 061 721 51 72
e-mail: bibliotekazduny@xl.wp.pl
WWW: www.bibliotekazduny.pl


Biblioteka powstała w 1948 r. w celu upowszechniania czytelnictwa. Z biegiem lat stała się miejscem znaczących w środowisku wydarzeń kulturalnych, upowszechniającym różne dziedziny wiedzy i sztukę.

Biblioteka od wielu lat oferuje nowości wydawnicze z różnych dziedzin wiedzy (roczny zakup 35 wol./100 mieszk.). Organizuje systematyczne spotkania z najmłodszymi czytelnikami oraz z pozostałymi grupami wiekowymi. Przygotowuje spotkania autorskie; wieczory literackie i literacko-muzyczne, przedstawia twórców regionu, zapoznaje z tradycją.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem