Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

NIKU Serwis Sp. J.W.Urbaniak, G.Tomczak

ul. Składowa 5
61-888 Poznań
Tel.: +48 061 852 30 78
Fax: +48 061 853 33 38
e-mail: nikuserwis@nikuserwis.com.pl
WWW: www.nikuserwis.com.


Nasza firma jest największym zakładem usługowym z branży elektronicznej na terenie Poznania i Wielkopolski. Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne odbiorników telewizyjnych, magnetowidów, kamer video, odtwarzaczy DVD/CD, kin domowych, zestawów audio, monitorów komputerowych itp. Nasze atuty to kompetencja i doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej pracy i szkoleń jakie przechodzą nasi pracownicy. Codzienny kontakt techników z urządzeniami wykonanymi w najnowszej, światowej technologii gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. Działamy w oparciu o autoryzacje przyznane nam przez liderów rynku elektronicznego w Polsce i na świecie. Na podstawie umów zawartych z PHILIPS, SAMSUNG, LG, SHARP, JVC, GRUNDIG, PIONEER, DAEWOO.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem