Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GLOBALSpółka JawnaGrzegorz Perkowski & Stefan Wołosiak

ul. Mjr. H. Sucharskiego 3
08-102 Siedlce
Tel.: +48 (25) 644 00 44
Fax: +48 (25) 644 00 44
e-mail: global@scd.pl
WWW:


Firma PPH GLOBAL Spółka Jawna - Perkowski & Wołosiak, powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się produkcją podkładek sprężystych i brzeszczotów do pił ręcznych. W ciągu kilku następnych lat firma rozszerzyła swój asortyment o całą gamę narzędzi ogrodniczych takich jak m.in.: łopaty, szpadle, grabie, grabie do liści regulowane, oraz innych narzędzi i produktów, tj. przecinaki, łomy, piece grzewcze na paliwa stałe, skrzynki narzędziowe.

Oprócz produkcji firma świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa form wtryskowych do tworzyw sztucznych i aluminium, wykrojników do metalu, tłoczników, itp.

Celem firmy GLOBAL jest ciągły rozwój i rozszerzanie gamy jej produktów z jednoczesnym zapewnieniem ich jak najwyższej jakości, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Osoby kontaktowe: Grzegorz Perkowski, Stefan Wołosiak


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem