Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

BiFIX Wojciech Piasecki Sp. j.

Górki Małe ul. Dworska 33
95-080 Tuszyn
Tel.: 42 614-40-58 wew. 22, 25, 26
Fax: 42 614-41-20
e-mail: bifix@bifix.pl
WWW: www.bifix.pl


Natura i zdrowie dla całej rodziny!

Firma BiFIX Wojciech Piasecki Sp. J. to rodzinna firma z ponad 25-letnią tradycją, w której kolejne pokolenia tworzą z pasją produkty najwyższej jakości. Firma BiFIX została założona na bazie gospodarstwa sadowniczego, którego właścicielem był inicjator powstania nowego przedsiębiorstwa, Prezes Wojciech Piasecki.

Produkty znane są na rynku pod marką Bi fix, kojarzoną z wysoką jakością oraz z walorami smakowymi i leczniczymi. Największą satysfakcję daje nam wysoka ocena rosnącej rzeszy konsumentów, doceniających walory zdrowej żywności. Firma zajmuje się produkcją dżemów, herbat ziołowych, owocowych, zielonych i czarnych. Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości herbat i dżemów dla całej rodziny na bazie naturalnych surowców. Posiadamy własne ekologiczne plantacje owoców. Współpracujemy również z wieloma polskimi gospodarstwami rolnymi z terenów ekologicznych. Nasze produkty posiadają liczne wyróżnienia za swoją jakość i walory smakowe. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015, BRC, IFS oraz certyfikat ekologiczny. Produkcja oparta jest na systemie bezpieczeństwa żywności HACCP i udoskonalona poprzez dodatkowe badania laboratoryjne.

Od lat firma stara się sprostać wymaganiom swoich Klientów, wprowadzając na rynek nowe produkty charakteryzujące się unikalnymi kompozycjami smakowymi oraz wyjątkowymi właściwościami. Naszym Klientom dajemy to, co natura stworzyła najlepszego. Na rodzinnym stole nie może zabraknąć herbat i dżemów Bifix, które są idealnym dopełnieniem chwil spędzonych z najbliższymi. Polecamy nasze herbaty owocowe - pełne słonecznego blasku, z owoców pochodzących z naszych ekologicznych plantacji, zielone i ziołowe o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych oraz czarne o silnym, aromatycznym zapachu stworzone specjalnie dla wymagających koneserów. Proponujemy również nasze dżemy – zdrowe, smaczne i niskosłodzone. Oferujemy różne sposoby pakowania – herbaty ekspresowe, liściaste, z dodatkami owoców i ziół. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty są naturalne i nie zawierają konserwantów, barwników oraz wzmacniaczy smaków.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem