Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

ORIENTANA

Paleczki Park ul. Hołubcowa 123
02-854 Warszawa
Tel.: +48 606 815 578
Fax:
e-mail: hurt@orientana.pl
WWW: https://www.orientana.pl


Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin azjatyckich w oparciu o wiedzę i tradycję krajów Azji. Orientana istnieje od 2011 roku i została założona przez Annę Wasilewską, twórczynię i właścicielkę marki.

W naszych produktach nie używamy szkodliwej chemii, a zawarte w nich bogate ekstrakty z roślin azjatyckich pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych i w żaden sposób ich nie zakłócają. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników odzwierzęcych.  Mogą ich używać wegetarianie oraz większości także weganie. Większość produktów uzyskała certyfikat VIVA - odpowiednie dla wegan i wegetarian przyznawany przez Fundację Międzynarodowy Ruch Ochrony Zwierząt Viva!

Kosmetyki Orientana nie zawierają:
- parabenów,
- parafiny, która jest pochodną ropy naftowej,
- nie zawierają SLS lub SLES – to najtańsze detergenty myjące które są w składach szampo-nów i mydeł i wysuszają skórę raz innych szkodliwych substancji chemicznych,
- ftalanów,
- PEG-ów,
- silikonów,
- nieakceptowanych w kosmetykach naturalnych konserwantów i aromatów.

Korzystamy z ziół pochodzących z ekologicznie czystych regionów Azji łącząc je z najnow-szymi osiągnięciami zaawansowanych laboratoriów. W ten sposób tworzymy unikalne kon-cepcje wysokiej klasy naturalnych produktów kosmetycznych o niezwykle skutecznym dzia-łaniu i nowoczesnych, innowacyjnych formułach.

Kosmetyki te produkowane są wyłącznie z naturalnych składników takich jak zioła, kwiaty, nasiona, owoce, liście drzew i krzewów oraz minerały. Orientana jest marką unikalną ze względu na składy. W kosmetykach znajdują się ekstrakty takich roślin jak neem, amla, papaja, żeńs-szęń indyjski, ashwagandha, imbir, drzewo sandałowe, kurkuma i wiele innych.

Nagrodzonym produktem są   BIO HENNY ORIENTANA


Bio Henny Orientana to w 100% naturalne farby do włosów zawierające tylko najlepsze zioła ajurwedyjskie. Nie ma w nich chemicznych wzmacniaczy koloru, barwników i pig-mentów, środków konserwujących, dodatków zapachowych oraz oczywiście chemii takiej jak popularny 3-nitro-p-Hydroxyethylaminophenol czy amoniak. BIO HENNY to nie tylko naturalne farby do włosów, ale również kosmetyk służący do ich pielęgnacji, głębokiego odżywienia, poprawienia objętości i wygładzenia struktury włosa. Kosmetyki naturalne Orientana oferują sześć rodzajów BIO HENNY. Rośliny, z których pozyskiwane są BIO HENNY podlegają ścisłej kontroli, hodowane są w czystych ekologicznie regionach Azji dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości. Zioła używane do produkcji BIO HENNY są świeżo zbierane, poddawane procesowi suszenia, rozdrabniania i pakowane w jak najkrótszym czasie. Dbamy o to, by BIO HENNA znalazła się na sklepowej półce jak najszybciej po zbiorach. Jest to niezwykle ważne, ponieważ uzyskuje się wówczas najlepsze efekty kolorystyczne i najsilniejsze działanie pielęgnacyjne BIO HENNY.

ORIENTANA WIERZY, ŻE PIĘKNY I ZDROWY WYGLĄD NAJLEPIEJ WSPIERAJĄ PRODUKTY NATURALNE  – DLATEGO OFERUJEMY KOSMETYKI BEZ SZKODLIWYCH CHEMICZNYCH SKŁADNIKÓW.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem