Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Alfa i Omega Przeprowadzki

ul. Hodowlana 15 , 61-680 Poznań.
61-680 Poznań
Tel.: Tel: +48 61 863 00 01, Tel: 500 150 852,
Fax: FAX +48 61 622 07 99,
e-mail: przeprowadzki@alfaiomega.pl
WWW: www.alfaiomega.pl


Szanowni Klienci!

Istniejemy dla Was od 1997 roku, jesteśmy firmą specjalizującą się tylko w usługach przeprowadzkowych i relokacyjnych na terenie całej Polski, Europy i Świata. Dla dobra Państwa mienia posługujemy się sprzętem i materiałami, które w najlepszy sposób zabezpiecza wszystko, co nam powierzyliście. Dodatkowo by w 100% zagwarantować Państwu komfort i bezpieczeństwo całą przeprowadzkę ubezpieczamy specjalistycznymi polisami. Odpowiadamy za całą przeprowadzkę od momentu rozpoczęcia aż do zakończenia usługi. Dysponujemy tylko specjalizowanymi meblowozami, z których część wyposażona jest w windy hydrauliczne o nośności do 1 tony. Nie boimy się dużych gabarytów nasze samochody jednostkowo potrafią przewieść do 50 m3 Nasza wykwalifikowana kadra to ludzie młodzi energiczni zawsze służący pomocą.

Jesteśmy firmą specjalizującą się tylko w usługach przeprowadzkowych i relokacyjnych na terenie całej Polski, Europy i Świata. Dla Państwa komfortu i by niczym nie zaskakiwać klienta dzielimy usługę na trzy etapy:

Etap pierwszy – Wycena

Pierwszym etapem każdej usługi jest zapoznanie się z potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Dlatego ważne jest by listy pisane przez Państwa zawierały najważniejsze dane do oszacowania kosztów usługi takie jak: lista mebli z przybliżonymi wymiarami (względnie liczba pokoi lub powierzchnia mieszkania, domu, biura); miejscowość, z której i do której się Państwo przeprowadzacie, z którego piętra na które piętro, odległość od klatek i ich szerokość, |informacja o bardzo ciężkich meblach i antykach (te meble wymagają innych zabezpieczeń i powiększonych kadr roboczych)” numer kontaktowy, który używamy w razie dodatkowych pytań. Możecie również zadzwonić do nas i telefonicznie uzyskać informację o przybliżonych kosztach usługi. Im więcej szczegółów zawierać będzie lista mebli tym bardziej precyzyjna będzie wycena. Jeżeli macie Państwo możliwość i mieszkacie na terenie Poznania i okolic możecie umówić się na wycenę indywidualną w domu lub biurze. Takie wizyty są nieodpłatne i nie obligują do wykonania usługi. Służą dokładnemu zapoznaniu się ze skalą przedsięwzięcia i dokładnym oszacowaniem ceny. Taki sposób wycen jest preferowany i nieodzowny zwłaszcza przy relokacjach firm.

Etap Drugi – Planowanie


Po zapoznaniu się przez Państwa z kosztami i zaakceptowaniu warunków usługi przystępujemy do przygotowań do samej przeprowadzki. Jest to najważniejszy etap, gdyż dobre przygotowanie się do usługi zaoszczędzi Państwu i nam wiele cennego czasu i sprawi, iż nieprzyjemnych odczuć związanych z przeprowadzką będzie jak najmniej. Przy większych usługach dostajecie Państwo koordynatora z ramienia naszej firmy, który osobiście nadzoruje postępy w przygotowaniach. Do Państwa dyspozycji na tym etapie mamy kartony, które dostarczamy klientowi nawet na dwa tygodnie przed usługą, oraz odbieramy od klienta w standardzie po tygodniu. Wypożyczenie kartonów nie wiąże się z dodatkową opłatą, a ilość zależy od indywidualnego zapotrzebowania. W stałej ofercie mamy kilka tysięcy sztuk. Oprócz kartonów niezbędne są, zwłaszcza przy większych usługach, naklejki identyfikacyjne, które nakleja się na meble i przedmioty, co sprawia, że docierają dokładnie do konkretnego pomieszczenia.

Etap trzeci

Przeprowadzka. Oprócz wyspecjalizowanej kadry do bezpiecznego przemieszczenia Państwa mienia używamy specjalistycznego sprzętu i materiałów: pasy, specjalne koce, folię bąbelkową, taśmy kauczukowe, folię stretch oraz styropiany. Specjalistyczne wózki platformowe służą nam do przemieszczania zwłaszcza bardzo ciężkich mebli i urządzeń nawet po najdelikatniejszych posadzkach i podłogach bez zarysowań. Do wykonania przeprowadzki używamy tylko samochodów typu meblowóz o kubaturze od 19 m3 do 49 m3 posiadających zabudowę kontenerową część z nich wyposażona jest w windy hydrauliczne ułatwiające transport głównie pianin, fortepianów, kas pancernych, kser czy ploterów. 
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem