Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

TARCZYŃSKI S.A.

Ujeździec Mały 80
55-100 Trzebnica
Tel.: 713121283
Fax:
e-mail: biuro@tarczynski.pl
WWW: www.tarczynski.pl


Tarczyński S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana na przetwórstwie mięsa wieprzowego oraz drobiowego. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz w Bielsku-Białej. Główny zakład w Ujeźdźcu jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie. Zaufanie, jakim konsumenci darzą nasze produkty, to zasługa strategii, opartej o zaangażowanie, pasję przy tworzeniu produktów oraz wieloletnie doświadczenia. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj jednym z wiodących producentów kabanosów w Polsce, co potwierdzają badania przeprowadzone przez GFK Polonia. Na szczególną uwagę zasługują bardzo cienkie i delikatne Kabanosy Exclusive w różnych wariantach smakowych oraz doskonale wysuszone Kabanosy Extra. W firmowym portfolio znajdą Państwo również wyroby z kurczaka oraz fileta o wysokiej mięsności i kruchości takie jak Kurczak Gotowany czy Kurczak Maślany. Tarczyński S.A. nie zapomina o wielbicielach doskonałych szynek oraz wędzonek, proponując Szynkę z Kotła,  a także szeroki asortyment tradycyjnych, polskich kiełbas suchych, takich jak np. Kiełbasa Myśliwska, Kiełbasa Jałowcowa, Sucha Krakowska Extra. Z myślą o konsumentach otwartych na nowe, inspirujące smaki stworzyliśmy jedyny taki na rynku Kabanos Muesli stanowiący wyjątkową kompozycję naturalnych składników Muesli oraz najwyższej jakości mięsa.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem