Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Spółdzielnia Mleczarska w Łapach

ul. Brańska 8
18-100 Łapy
Tel.: 857152223
Fax: 857152226
e-mail: mleczarnia@mleczarnia.lapy.pl
WWW: www.mleczarnia.lapy.pl


Spółdzielnia Mleczarska w Łapach to zakład z 80-letnią tradycją, produkujący wyroby mleczarskie. Położona jest w północno-wschodniej Polsce na terenie Zielonych Płuc Polski.

Produkcja w spółdzielni odbywa się zgodnie z tradycyjną polską technologią. Wytwarzane produkty posiadają wysoką  jakość i wspaniały smak. Odbiorcy cenią sobie napoje fermentowane, śmietany, twarogi, sery dojrzewające i masło. Głównym produktem eksportowym spółdzielni jest mleko w proszku. Towarami eksportowymi są również masło oraz sery dojrzewające. Produkty Spółdzielni Mleczarskiej w Łapach dostarczane są na rynek wewnętrzny, do krajów Unii Europejskiej, Północnej i Południowej Ameryki oraz do Azji i Afryki. 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem