Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

MindsEater

ul. Górna Wilda 68/5
61-564 Poznań
Tel.: +48 61 668 22 99
Fax: +48 61 664 974 120
e-mail: info@mindseater.com
WWW: www.mindseater.comFirma MindsEater działa na rynku od 2011 roku. Trzon całego zespołu stanowią specjaliści i wykładowcy Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i pełen profesjonalizm.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje:
•    Zaawansowane projekty internetowe, w tym aplikacje biznesowe,
•    Analizę IT,
•    Projekty dotowane ze środków Unii Europejskiej,
•    Aplikacje mobilne,
•    Outsourcing IT.

MindsEater współpracuje z przedsiębiorstwami w Polsce oraz poza granicami kraju.

Specjaliści firmy skupiają się w największym stopniu na innowacyjnych rozwiązaniach biznesowych, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma dysponuje odpowiednim przygotowaniem i kwalifikacjami oraz doświadczeniem – jednak naszym największym atutem jest nieszablonowe podejście i zamiłowanie do wykorzystywania w swojej pracy nowatorskich rozwiązań.
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem