Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.

ul. Fabianowska 100
62-052 Komorniki
Tel.: +48 61 890 00 00
Fax: +48 890 00 90
e-mail: maro@maro.com.pl
WWW: www.maro.com.pl


Zarząd: Marek Błaszak – Prezes; Roman Błaszak - Wiceprezes

Obszar działalności: Produkcja mebli biurowych – lady recepcyjne, meble pracownicze, gabinetowe, stoły konferencyjne, szafy i kontenery Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.  od chwili powstania w 1991 roku inwestuje w najnowocześniejsze technologie, które w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, umożliwiają produkcję mebli zaliczanych do klasy Premium. Oferowane na rynku kolekcje to propozycje ergonomicznych, nowoczesnych  mebli, dostosowanych do wymagań i potrzeb współczesnego Klienta. Produkty z logo MARO charakteryzuje ponadczasowy design, solidność wykonania i stabilność konstrukcji. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysoka jakość mebli umożliwiają ich niezawodne użytkowanie, co wyróżnia i wysoko pozycjonuje produkty MARO.

Fabryka w swojej dwudziestokilkuletniej działalności została uhonorowana licznymi prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami a produkowane meble objęte są świadectwami ochronnymi i są zastrzeżone przez Urząd Patentowy RP.

Z pasji do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, od chwili powstania Fabryka produkuje meble z wykorzystaniem maszyn i linii produkcyjnych, które należą do liderów w swojej klasie. Inwestycje w park maszynowy traktuje jako podstawowy element dbałości o jakość produktów. W Fabryce uruchomiono najnowocześniejszą lakiernię proszkową w Europie, zainstalowano pierwszy w Polsce laser do obróbki metalu. Jako pierwsza w Polsce wdrożyła najnowszą technologię LaserTec polegającą na laserowym wtapianiu obrzeża w płytę meblową co pozwala oferować meble o niespotykanej dotąd trwałości, wytrzymałości i estetyce.

Proces produkcji przebiega zgodnie z światowymi i europejskimi normami. W 1998 roku MARO jako pierwsze w branży uzyskało certyfikat sytemu jakości ISO9001, który obejmuje wszystkie zakresy działalności firmy. Istotny element strategii firmy jest prowadzenie działalności produkcyjnej w zgodzie ze środowiskiem. Nowoczesny park maszynowy to energooszczędne linie produkcyjne a efektywna segregacja skutkuje ponad 90% odzyskiem odpadów, wg norm ISO 14001.
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem