Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

FOSFAN SA

ul. Nad Odrą 44/65
71-820 Szczecin
Tel.: +48 91 44 55 600
Fax: +48 91 44 55 610
e-mail:
WWW: fosfan.pl; fructus.pl; portnadodra.pl


FOSFAN SA jest jednym z czołowych producentów nawozów rolniczych i ogrodniczych w Polsce. Działalność firmy obejmuje także profesjonalne usługi przeładunkowe oraz magazynowanie towarów. Dbając o najwyższą  jakość produktów i bezpieczeństwo, firma prowadzi politykę zgodną z międzynarodowymi standardami. Misją firmy jest produkcja wysokiej jakości nawozów i świadczenie usług w oparciu o nowoczesna technologię z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego.  Firma działa także na rynkach zagranicznych eksportując nawozy do takich krajów jak: Niemcy, Dania, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Austria, Włochy i Słowenia.

Produkowane przez FOSFAN nawozy spełniają wysokie kryteria stawiane przez ustawodawstwo unijne raz posiadają niezbędne certyfikaty. Najwyższą jakość potwierdza wprowadzony system ISO 9001 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001. W trosce o środowisko naturalne szczecińska firma od lat prowadzi świadomą politykę pro środowiskową i uczestniczy w międzynarodowym programie Odpowiedzialność i Troska, będącym dobrowolną inicjatywą światowego przemysłu chemicznego na rzecz ochrony środowiska.

Marka Fructus zmienia się i rozwija od ponad 40 lat. Nawozy ogrodnicze Frutus to produkty najwyższej jakości, zawierające wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, gwarantujące prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Oferta nawozów ogrodniczych Fructus obejmuje – nawozy granulowane, krystaliczne i płynne dedykowane dla hobbystów, a także dużych plantatorów i producentów. W ofercie firmy znajdują się produkty przeznaczone do uprawy warzyw, owoców i kwiatów, jak również do pielęgnacji trawników, iglaków oraz innych roślin zielonych.

Oferowane przez FOSFAN wieloskładnikowe nawozy rolnicze (SUPROFOS, SuproFoska, Superfosfat, SuproMAX, MagSul) gwarantują właściwe nawożenie wszystkich upraw polowych. Badania i analizy prowadzone przez FOSFAN pozwalają na udoskonalanie składów, a także na tworzenie atrakcyjnych kombinacji składników dla nowych produktów.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem