Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie

ul. Dworcowa 4
77-420 Lipka Zakrzewo
Tel.: +48 67 266 70 92
Fax: +48 67 266 70 16
e-mail: bszakrzewo@hot.pl
WWW: sblzakrzewo.pl


Początki Banku  sięgają  dnia 31.05.1915 roku kiedy to z inicjatywy ks. Dr. Bolesława Domańskiego Bank Ludowy zostaje przeniesiony ze Złotowa do Zakrzewa i przyjmuje nazwę Bank Ludowy – Volksbank w Zakrzewie. Obecnie Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie to Bank uniwersalny, działający w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej posiadający niezbędne kapitały i własne placówki działające na rzecz członków i klientów Banku. Bank posiada placówki w: Zakrzewie (Centrala), Oddział i dwa punkty kasowe w Złotowie  oraz Oddziały w Wałczu, Człopie oraz Pile.

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie jest bankiem nowoczesnym, który oferuje swoim Klientom produkty i usługi przy wykorzystaniu  kanałów bankowości elektronicznej tj.  Internet Banking (wraz z programem na urządzenia typu smartfon, tablet), Home Banking i SMS Banking. W swojej ofercie Bank posiada atrakcyjne kredyty oraz korzystnie oprocentowane lokaty, ponadto prowadzi działalność dewizową i świadczy usługi ubezpieczeniowe.
Swoją działalność Bank opiera na takich wartościach jak: odpowiedzialność, demokracja, równość, sprawiedliwość i solidarność. Realizując tę ideę Bank wspiera finansowano działalność kulturalną i gospodarczą na terenie lokalnym.

Misją Banku jest stworzenie instytucji cieszącej się pełnym zaufaniem lokalnej społeczności oraz  świadczenie usług finansowych na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa lokowanych środków pieniężnych, a także dalsze unowocześnianie Banku. 

W 2015 roku mija 100 lat od powstania SBL w Zakrzewie. 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem