Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Chlebowy Domek

ul. Wiejska 52 Krosinko
62-050 Mosina
Tel.: +48 61 81 91 070
Fax:
e-mail:
WWW: www.chlebowydomek.com


Serdecznie zapraszamy do pięknego i przytulnego miejsca, Restauracji Chlebowy Domek, znajdującego się pod Mosiną we wsi Krosinko. To nie tylko miejsce, w którym możesz dobrze zjeść, ale i odpocząć w nastrojowych wnętrzach. Chlebowy Domek to zaproszenie na spotkanie ze sztuką. Restauracja dzieli się na trzy pomieszczenia: Chlebowy Domek, Różany Zakątek oraz Deserowy Ogród.

We wszystkich salach panuje miły, optymistyczny nastrój. Na ścianach znajdziecie Państwo ręcznie malowane freski i obrazy, których tematem jest chleb i to, w jaki sposób powstaje.Od wejścia uwagę przyciąga domowy klimat. Każdy znajdzie to dla siebie przytulny kącik na miłe, towarzyskie spotkanie.

Zapraszamy

Restauracja należy do grupy TOSMAK


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem