Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Polan sp. z o.o Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

ul. Lucjana Rydla 53-55
30-130 Kraków
Tel.: +48 12 623 38 31
Fax: +48 12 623 38 35
e-mail: polan@nasiona.pl
WWW: www.nasiona.pl


KHNO POLAN Sp. z o.o. jest wiodącą firmą hodowlano-nasienną z ponad 150-letnim doświadczeniem na rynku. Nasza firma jest właścicielem ponad 115 odmian warzyw w 19 gatunkach oraz 147 odmian kwiatów w 17 gatunkach. Oferta jest rozszerzona również o odmiany innych wiodących producentów i obejmuje ok. 1400 pozycji nasiennych  w tym: nasiona warzyw, kwiatów, ziół, owoców, rolne, cebulki jesienne i wiosenne, kłącza kwiatowe, mieszanki traw, kwalifikowany materiał nasadzeniowy czosnku ozimego i jarego oraz warzywa konsumpcyjne. Stosujemy inkrustacje,  otoczkowanie, kalibrowanie nasion. Na rynek hobby oferujemy atrakcyjne serie – oprócz serii podstawowej, również nasiona na taśmie z folii wodo-rozpuszczalnej, otoczkowane, inkrustowane, exclusive, nasiona na kiełki i inne. Asortyment dostępny w różnych gramaturach spełnia potrzeby zarówno rynku hobby jak i producenckiego.

Polan dysponuje bardzo cennym kapitałem hodowlanym w postaci doświadczonych specjalistów oraz stacji i obiektów hodowlanych. Wysiłki kierowane są na hodowlę odpornościową i jakościową. Naszym celem jest uzyskanie odmian warzyw prezentujących wysokie plony, odpornych na choroby i dobrze znoszących niekorzystne warunki pogodowe. Posiadamy duży wkład w rozwój polskiej hodowli czego przykładem są pierwsze polskie heterozyjne odmiany ogórka, buraka ćwikłowego i rzodkiewki – Polan F1, Astar F1, Frida F1.

Od wielu lat staramy się, aby jakość była naszym znakiem rozpoznawczym. Sukces jest możliwy dzięki własnej hodowli oraz laboratorium które czuwa nad parametrami jakościowymi nasion, znacznie przewyższającymi europejskie normy. Dzięki latom doświadczeń zdobiliśmy zaufanie klientów a nasza rzetelność zaowocowała zdobyciem wielu nagród i tytułów o charakterze krajowym i międzynarodowym jak: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, tytuł Agro Polska czy Jakość Roku oraz Najlepsze w Polsce.

 W roku 2013 wypuściliśmy na rynek nową serię nasion – „Warzywnik dla początkujących” - dedykowaną zarówno osobom, rozpoczynającą swoją przygodę z ogrodnictwem jak i tym, które chciałyby uzupełnić i poszerzyć swoją wiedzę uprawową . W skład serii wchodzi 18 najbardziej popularnych, łatwych w uprawie gatunków. Zeskanowanie zamieszczonego na tyle torebki fotokodu przenosi klientów na strony zawierające dodatkowe informacje o uprawie konkretnych gatunków. Wartością dodatkową są również konkursy oraz 20% nasion gratis – na dobry start.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem