Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

VICTORIA CYMES sp. z o.o.

ul. Kołobrzeska 43
78-600 Wałcz
Tel.: +48 67 258 00 9
Fax: +48 67 258 00 95
e-mail: sekretariat@cymes.pl
WWW: www.cymes.pl


Już od 30 lat wytwarzamy dla Państwa produkty najwyższej jakości. Historia VICTORII CYMES sięga 1981 roku. Od tego czasu z niewielkiej wytwórni staliśmy się jednym z największych producentów syropów zagęszczonych w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje około 140 produktów, w tym obok syropów owocowych i syropów barmańskich, zaprawy do napojów, świeże soki, soki naturalnie, napoje owocowe, napoje gazowane i niegazowane , wody i musztardy. Sukces zawdzięczamy wyjątkowej recepturze i najwyższej jakości naszych produktów. Dlatego też, wyroby VICTORII CYMES można znaleźć zarówno w sklepie osiedlowym , jak i w dużych sieciach handlowych .

Kreatywność pracowników wspieranych przez dynamiczny Zarząd  sprawia, że oferta handlowa jest ciągle poszerzana a firma pozyskuje nowych odbiorców i stałych klientów. Rozszerzanie oferty handlowej oraz udoskonalanie produktów wynika z ciągle rosnących preferencji odbiorców, wymogów rynku i konkurencji. Dlatego też na przestrzeni ostatnich lat  firma VICTORIA CYMES wprowadziła do sprzedaży około 70 nowych produktów, które zyskały aprobatę konsumentów.

VICTORIA CYMES zatrudnia około 200 stałych pracowników i współpracowników.

Cała produkcja odbywa się w oparciu o znakomitą wodę, pochodzenia plejstoceńskiego, z własnych studni głębinowych. Na straży jakości stoi wyspecjalizowane zakładowe laboratorium, które szczegółowo bada zarówno surowce przed skierowaniem ich do produkcji, jak i każdy produkt gotowy, zanim opuści bramy zakładu. Jakość wyrobów bowiem jest dla wszystkich pracowników VICTORII CYMES sprawą najważniejszą.

Strategia, którą firma stara się realizować to budowa silnego wizerunku firmy  i szybkie dostosowanie się do potrzeb klienta oraz ciągłe podnoszenie poziomu jakości produkowanych wyrobów.  Wynikiem tych dążeń  są różnorodne i niepowtarzalne  wyróżnienia przyznawane systematycznie firmie VICTORIA CYMES .

 

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem