Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

ul. Mieszka I nr 61c
71-011 Szczecin
Tel.: +48 91 48 38 164
Fax: "48 91 48 38 176; +48 91 48 30 581
e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl
WWW: www.cb.szczecin.pl


Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum to Uczelnia z ponad 11-letnią tradycją kształcenia, oferująca studia licencjackie, magisterskie, a także podyplomowe na kierunkach: Pedagogika; Ekonomia; Politologia; Filologia angielska, germańska, rosyjska; Bezpieczeństwo Wewnętrzne; Bezpieczeństwo Narodowe.

Co wyróżnia studia w SSW Collegium Balticum? Gwarancja najwyższej jakości nauczania potwierdzona cyklicznie uzyskiwanymi wysokimi pozycjami w lokalnych i ogólnopolskich rankingach Szkół Wyższych (m.in. zdobyte w 2012 roku 1. miejsce w woj. zachodniopomorskim, zaś 16.
w Polsce wg magazynu WPROST) oraz certyfikaty, którymi Uczelnia została wyróżniona jako jedyna w rejonie Pomorza Zachodniego: „Nowoczesna Uczelnia”; ,,Uczelnia Liderów”; ,,Uczelnia walcząca  z plagiatami” oraz nominacja do godła „Teraz Polska” i podwójnie wyróżnienie przyznane przez Polskie Towarzystwo Handlowe - za usługi edukacyjno - szkoleniowe oraz działalność prospołeczną - w XVII edycji konkursu Europrodukt.

W ciągu 11 lat istnienia na regionalnym rynku edukacyjnym, Collegium Balticum zyskało niezachwianą renomę oraz pozycję lidera wśród Niepublicznych Szkół Wyższych, dlatego każdego roku wita coraz większe grupy kandydatów, zdecydowanych kształcić się i rozwijać u Najlepszych. Studia w SSW Collegium Balticum to nowoczesne kierunki studiów, dostosowane do wymogów współczesnego rynku pracy oraz potrzeb dzisiejszej gospodarki. Tutaj zdobędziesz nie tylko wartościowy dyplom, ale przede wszystkim solidne kwalifikacje oraz umiejętności twórczego kreowania własnej kariery zawodowej. Przyjęta strategia rozwoju Uczelni ukierunkowana jest na efektywną informatyzację jej struktur oraz rozwój elektronicznej komunikacji ze studentami  i kandydatami na studia, którzy w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości mogą natychmiast uzyskać niezbędne informacje przez Gadu-Gadu, Naszą Klasę lub Facebooka! Dodatkowo w związku z dynamicznym rozwojem Collegium Balticum ułatwia dostęp do swoich usług edukacyjnych osobom spoza Szczecina i zaprasza na studia w Wydziałach Zamiejscowych w Stargardzie Szczecińskim, Nowogardzie, Kołobrzegu i Koszalinie.

Odwiedź Nas na www.cb.szczecin.pl, wybierz jeden z kierunków polecanych przez utalentowaną tyczkarkę Monikę Pyrek i wskocz na wyższy poziom edukacji !!!
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem