Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Triplex

Krzemieniecka 56
54-613 Wrocław
Tel.: +48 71 355 72 52, +48 71 312-39-27
Fax: +48 71 355 87 60
e-mail: triplet@triplex.pl
WWW: www.triplex.pl


Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą od 1982 roku. Kierunek naszych działań określiliśmy w 1990 roku, kiedy to otrzymaliśmy koncesję na obrót materiałami pirotechnicznymi. Wówczas zajęliśmy się importem  z Chin. Importujemy zarówno materiały amatorskie, jak i profesjonalne. Ściśle współpracujemy z dwudziestoma fabrykami z Chin - światowymi, uznanymi producentami.

Organizujemy pokazy sztucznych ogni oraz iluminacje pirotechniczne (m.in. pokazy plenerowe nocne , estradowe, dzienne). W 2010 roku zadebiutowaliśmy podczas Festiwalu Fajerwerków w Ełku, gdzie zajęliśmy drugie miejsce. Nasze pokazy uświetniały m.in. festiwal Vratislavia Cantans, corocznie Puchary Świata w Skokach narciarskich w Zakopanem, Festiwal Electrocity w Lubiążu i wiele innych. Nasze usługi cieszą się zainteresowaniem agencji artystycznych i reklamowych, branży paintballowej, weselnej, teatrów, Domów Kultury, itp.

Jako pierwsza firma pirotechniczna w Polsce wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001:2000. W ślad za certyfikatem ISO przyszły nagrody, a wśród nich ta najważniejsza: w czerwcu 2005 staliśmy się laureatami konkursu "Najlepsze w Polsce - The best in Poland" . W roku 2008 i 2011 ponownie otrzymaliśmy nagrodę "Najlepsze w Polsce” za europejską jakość wykonywanych przez nas pokazów. Warto podkreślić, że pokazy wykonujemy wyłącznie z własnych materiałów. Na etykietach wszystkich naszych produktów widnieje logo "Najlepsze w Polsce" ("The Best in Poland").

Należymy do Stowarzyszenia Importerów i Dystrybutorów Pirotechniki, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy ewentualne zmiany w przepisach prawnych tak, by nasi klienci pracowali w bezpiecznym otoczeniu prawnym. Bierzemy udział w Międzynarodowych Sympozjach Pirotechnicznych, które są doskonałym miejscem wymiany doświadczeń między firmami w branży zarówno w kwestiach bezpieczeństwa, jak i handlu; dzięki nim obserwujemy dynamikę rozwoju naszej branży na świecie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem