Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

HJH Polska S.A. Pudliszki

Fabryczna 7
63-840 Krobia
Tel.: +48 65 57 28 200
Fax: +48 65 57 28 375
e-mail:
WWW: www.pudliszki.pl


Pudliszki to marka o długiej tradycji - firma istnieje na rynku polskim od 1920r. Pudliszki oferują szeroki wachlarz produktów z różnych kategorii, są to m.in. ketchupy, sosy gorące i zimne, koncentraty pomidorowe, produkty pomidorowe: soki pomidorowe, pomidory krojone oraz przeciery pomidorowe ; warzywa konserwowe, dania gotowe w słoikach, produkty chłodzone: pierogi, kluski, krokiety oraz ofertę produktów dla gastronomii. Marka jest liderem albo wiceliderem w tych kategoriach. Pudliszki to marka premium, nieustannie rozwijająca się i wprowadzająca innowacje. Jej najważniejszym celem jest oferowanie konsumentom najlepszego smaku potraw. 

Pierogi Pudliszki – Najlepsze w Polsce -The best in Poland, to Delikatne, cienkie ciasto wypełnione smakowitym farszem sprawia, że pierogi są tak pyszne, że aż palce lizać. Nasze Pierogi Pudliszki zostały przygotowane z najwyższej jakości składnikow i według najlepszych domowych przepisów!


Smacznego !!!


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem