Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego W.P.Biegun sp.j.

Golska 36
63-233 Jaraczewo
Tel.: +48 62 747 16 05
Fax: + 48 62 740 80 23
e-mail:
WWW: www.biegun.com.pl


Smakowity, soczysty i zachęcający wygląd, zniewalający i pobudzający apetyt zapach wędzenia no i smak, który pozostanie w pamięci na długo przywołując wspomnienia dziecięcych lat-smaku wędlin ze świniobicia. To najważniejsze walory kiełbas i wędlin produkowanych przez rodzinę Biegunów, gdzie receptury i tajemnice produkcji przekazywane są z ojca na syna, a grupę pracowników tworzą całe rodziny. Zakład Przetwórstwa Mięsnego z Jaraczewa to firma istniejąca na rynku od 1988 roku ciesząca się udaną współpracą z drobnymi i średnimi sklepami oraz hurtowniami. Właściciele kładą nacisk przede wszystkim na zadowolenie stałych klientów, a nie na duży wolumen sprzedaży. Dla nich najważniejszy jest starannie dobrany surowiec od polskich hodowców, wyjątkowa kompozycja przypraw oraz ścisła kontrola procesów produkcji (ISSO), dzięki czemu mają pewność co do jakości swoich produktów.

Wyjątkowość biegunowych produktów polega między innymi na ich smaku i zapachu. Każda z wędlin jest inna-charakterystyczna, np. wędzonka chłopska z delikatnym płaszczykiem tłuszczu o kruchej konsystencji zadowoli każdego klienta poszukującego produktu o bardzo wysokiej jakości. W tej wyjątkowości nie można pominąć boczku z komina i szynki surowej, które swym zniewalającym zapachem tradycyjnego wędzenia potrafi ogarnąć całe mieszkanie. O niezwykłości biegunowych wędlin niech poświadczy także: produkcja naszej regionalnej bułczanki, trudno dostępnej w innych sklepach mięsnych a jakże smacznej czy idealna do smarowania wątrobianka.   

Smak wędlin chwalą i nagradzają również znawcy z branży spożywczej. W tym roku na Polagrze najwyżej nagrodzono wspomnianą wątrobiankę, szynkę surowa, boczek z komina jak również kiełbasę od rzeźnika natomiast na Wielkanoc wielu w Polsce poszukiwało złotą medalistkę wędzonkę chłopską.

Z pewnością każdy konsument, niezależnie od zasobności portfela, kupi u Bieguna jakąś nową, wyjątkową wędlinę z ogromnej rodziny produktów, która zasmakuje jemu i całej rodzinie a przy tym sprawi kulinarną przyjemność. 

Wyjątkowe wyroby Bieguna można nabyć: w Poznaniu, Lesznie, Ostrówie Wlkp., Krotoszynie, Jarocinie, Pleszewie, Środzie, Jaraczewie, oraz wielu sklepach patronackich i hurtowniach w Zachodniej Polsce.

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej www.biegun.com.pl


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem