Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

TARO Sp.j.

Tymienice 84 b
98-220 Zduńska Wola
Tel.: + 48 43 823 60 81
Fax: + 48 43 823 53 66
e-mail: grudrom@taro.pl
WWW: www.taro.pl


Firma TARO to liczący się na rynku producent bielizny nocnej o ambitnych planach rozwojowych na przyszłość. Oferowane przez nas produkty to piżamy oraz koszule nocne dla dzieci, kobiet i mężczyzn, zachwycające modnymi trendami, kolorystyką oraz oryginalnym fasonem połączonym z efektownym wzornictwem.

W zakresie wyrobów dziecięcych proponujemy piżamki i koszulki nocne w szerokiej gamie kolorystycznej (krótkie i długie) w rozmiarach 92-140 oraz w rozmiarach młodzieżowych 146/152/158.  Dla dorosłych produkujemy piżamy, tuniki, koszule nocne w rozmiarach od S do XXXL,  a w wybranych modelach nawet do 6XL oraz piżamy dla szczupłych, wysokich pań o wzroście 180 cm i panów o wzroście 190 cm. Osoby o nietypowych wymiarach z pewnością znajdą więc w naszej ofercie coś dla siebie.  Wszystkie wyroby wykonane są z wysokiej jakości polskich dzianin, charakteryzując się dużą różnorodnością wzorniczą i kolorystyką. Modernizacja parku maszynowego i zespół doskonałych fachowców gwarantują wysoką jakość wyrobów i płynność zmian wzorniczych.

Oryginalność oraz pełen indywidualizm kolekcji bielizny nocnej Taro pozwala cieszyć się wygodą i komfortem użytkowania przez cały dzień.
 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem