Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Z.P.H. „STOPEX” Gosławski Sławomir

ul. Łęczycka 90
99-400 Łowicz
Tel.: + 48 602 640 347
Fax: + 48 600 253 610
e-mail: stopexstopex@wp.pl
WWW: www.stopex.pl


Stopex - firma z tradycjami. Rozpoczynając działalność w 1996 roku nie spodziewaliśmy się, że nasze wyroby zdobędą taką popularność. Na początku bowiem, produkowaliśmy tylko podstawową męską skarpetę garniturową. Dzięki niezmiennie wysokiej jakości użytych do produkcji surowców, estetyce i kontroli wykonania, przez lata stworzyliśmy szeroką gamę wyrobów przeznaczoną dla wszystkich grup wiekowych.  

Obecnie posiadamy rozbudowany park maszyn (m.in.Ange, Conti, Lonatti, Matec), który gwarantuje nam nieprzerwaną i elastyczną produkcję skarpet w najnowszych technologiach. Stosujemy nowoczesne przędze i sploty, które umożliwiają swobodne oddychanie stopy, nie uciskają i nie powodują podrażnień.

Staramy się, aby nasze kolekcje zawsze trafiały w gust odbiorców. Śledzimy aktualne trendy w modzie, przenosząc wzornictwo i kolorystykę na skarpetki. W ofercie posiadamy skarpety dziecięce i młodzieżowe, damskie i męskie, sportowe i eleganckie - słowem "dla każdego coś miłego".  

Nasze wieloletnie doświadczenia i starania o jakość wyrobów docenione zostały w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów, gdzie w 2009 i 2010 roku wyróżnieni zostaliśmy znakiem "Najlepsze w Polsce" za Linię Skarpet Męskich "Prestige" oraz Skarpety Młodzieżowe "Trendy".  

Estetycznie zapakowany towar dostarczamy pod wskazany adres autami firmowymi lub za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS Poland. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem