Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Restauracja „GOZDOWO KUŹNIA”

Krupówki 1
34-500 Zakopane
Tel.: 18 201 72 01
Fax: 18 201 72 01
e-mail: kontakt@gozdowokuznia.pl
WWW: gozdowokuznia.pl


Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem ( 1891 rok ), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja.

Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej tradycji góralskiej. Niewątpliwą atrakcją azowy Kuźni jest kuchnia oparta na niepowtarzalnych recepturach miejscowych gaździn, oraz wiekowej tradycji kuchni staropolskiej.

Daniem firmowym serwowanym na wiele sposobów jest prosie pieczone w całości i podawane z aromatycznym sosem winnym, oraz golonko na azowy sposób w sosie piwnym, schab z grila, herbata po góralsku i wiele innych podhalańskich przysmaków. Oprócz kuchni regionalnej polecamy dania z kuchni staropolskiej, oraz tradycyjne obiady domowe.

Specjalność Zakładu: Ziobra z wieprzka zapiekane; Żeberko wieprzowe pieczone w zalewie miodowo-ziołowej; Aromatyczne i soczyste podawane  z sosami zimnymi oraz ciepłym słodko-kwaśnym; Golonko na gazdowski sposób. Proces przygotowania golonki jest naszą tajemnicą. Ujawnić możemy jedynie, iż  peklowana jest w ziołach i jarzynach , a pieczona w piwie z dodatkami różnych przypraw. Serwujemy ją z zimnymi sosami jak i z ciepłym sosem piwnym.

Usługi dodatkowe: Profesjonalnie organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe wesela, komunie, chrzciny itp. Dla grup zorganizowanych, wycieczek czy firm polecamy wszelkiego rodzaju obiady, bankiety oraz imprezy integracyjne.

Nasza firma obsługuje kompleksowo także wszelkie imprezy plenerowe (ogniska, kuligi, festyny ). W sezonie zimowym zapraszamy na kulig góralski z pochodniami z możliwością pieczenia barana lub prosiaka przy prawdziwej góralskiej watrze, latem zaś organizujemy imprezy plenerowe, ogniska z tańcami przy muzyce góralskiej.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem