Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Lidl Sklepy Spożywcze sp. z o.o. Sp. k

ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel.: 800 507 777
Fax:
e-mail:
WWW: www.lidl.pl


Firma Lidl jest siecią sklepów spożywczych założoną w latach 30. XX wieku w Niemczech, obecnie jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie. W roku 2002 firma Lidl otworzyła w Polsce pierwszych siedem sklepów, by w 2010 roku mieć ich już blisko 400, a oto adresy internetowe tych sklepów: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index.htm. Wszystkie sklepy są obiektami nowobudowanymi, energooszczędnymi, w których przestrzegane są przepisy recyclingu. W stałym asortymencie znajduje się około 1500 artykułów spożywczych, kosmetyków i chemii gospodarczej, z czego prawie 80% to produkty w oryginalnych markach Lidl, takich jak: Pilos, Pikok, Sympathica, Goody, Fruit Jumbo, Dizzy, Tiradell, Bluedino, Nautica i inne. Ich jakość jest często identyczna z jakością brandów największych polskich i światowych producentów, jednakże cena jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Jakość tych produktów została osiągnięta dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz sprawnej kontroli zarówno przez jednostki wewnętrzne, jak i niezależne instytuty zewnętrzne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się urozmaicać ofertę produktową, wzbogacając ją na przykład o tradycyjne potrawy z różnych zakątków świata potrawy kuchni skandynawskiej, meksykańskiej, japońskiej, itp. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się również inne tak zwane Tygodnie tematyczne jak tydzień luksusu (wykwintne czekolady, wina, rozmaite kawy), tydzień Wellness & Beauty (ekskluzywne kosmetyki Suhada Nature i Cien med). Warto podkreślić, iż firma Lidl jest największym w kraju sieciowym eksporterem polskich artykułów spożywczych. Dzięki naszej firmie produkty polskich producentów można znaleźć w sklepach Lidl w wielu europejskich krajach, takich jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Irlandia, Grecja, Francja, Słowenia i innych.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem