Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

WZPOW Kwidzyn

ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Tel.: +48 (0 55) 262 39 91
Fax: +48 (0 55) 279 40 10
e-mail: wzpow@wzpow.com.pl
WWW: www.warzywakwidzyn.pl


Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego zostały założone w 1934 roku w Kwidzynie, w regionie Dolnego Powiśla, gdzie występują bardzo dobre warunki klimatyczno-agralne dla produkcji rolniczej ukierunkowanej na uprawy warzyw i owoców. Zakład w Kwidzynie posiada najlepiej rozbudowaną bazę surowcową w Polsce oraz nowoczesne linie technologiczne.

WZPOW Kwidzyn jest liderem krajowej produkcji groszku i fasoli oraz jednym z największych polskich producentów warzyw konserwowych i mrożonych. W ofercie firmy znajduje się ponad 100 produktów z kategorii warzywa konserwowe, mieszanki warzywne, dodatki do dań, owoce w puszce, warzywa i owoce mrożone oraz mrożone dania gotowe.

Warzywa i owoce z Kwidzyna są dobre na każdą okazję! Stanowią wzbogacenie każdego menu, a zarazem są smaczne, zdrowe, lekkostrawne oraz niskokaloryczne. Warzywa marki Kwidzyn to doskonała jakość przez cały rok.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem