Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.

ul. Żelazna 67/78
00-871 Warszawa
Tel.: +48 22 403 41 52
Fax: +48 22 403 51 73
e-mail: expanscience@expanscience.pl
WWW: mustela.pl


Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. jest francuską firmą farmaceutyczną produkującą dermokosmetyki, suplementy diety oraz leki w takich dziedzinach, jak: reumatologia, stomatologia i i dermatologia. Firma założona została w 1950 roku we Francji.

W Polsce firma jest obecna od 10 lat z dermokosmetycznymi markami Mustela i Noviderm.

Od 60 lat marka Mustela firmy Laboratoires Expanscience opracowuje najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, doskonale dostosowane do wymagań delikatnej skóry noworodków, niemowląt i dzieci, kobiet w ciąży i po porodzie.

Dermokosmetyki Mustela znane są ze skuteczności działania i bezpieczeństwa hypoalergicznych składników naturalnego pochodzenia.

Dermokosmetyki Mustela są przebadane pod kontrolą lekarzy pediatrów i dermatologów, dostępne wyłącznie w wybranych aptekach.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem