Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

ZIMBO POLSKA Sp. z o.o.

ul. Krajowa 19
62R Kostrzyn Wielkopolski
Tel.: +48 061 891 91 81
Fax:
e-mail:
WWW: www.zimbo.pl


ZIMBO to rodzinna firma, założona w 1953 roku przez Maxa Zimmermanna, jako firma początkowo dystrybucyjna, później powiększona o działalność produkcyjną, dzisiaj zalicza się do najbardziej prężnych niemieckich producentów wędlin. Charakterystyczny dla oferty firmy ZIMBO jest fakt wytwarzania wszystkich wyrobów zgodnie z tradycyjnymi recepturami i technologiami w różnych rejonach Europy - w miejscu oryginalnego ich powstania.

ZIMBO posiada pięć zakładów produkcyjnych położonych jest w odrębnych regionach Niemiec i na terenie Europy oraz 6 zakładów kooperujących na terenie Polski.

Filozofia firmy to produkcja wędlin o doskonałym, niepowtarzalnym smaku, oparta na najwyższych standardach jakości. Polityka firmy ZIMBO "Prawdziwe smakuje najlepiej", bazuje na filozofii wytwarzania wyrobów zgodnie z tradycyjnymi recepturami i technologiami w różnych rejonach Europy-miejscach, z których oryginalnie pochodzą.

ZIMBO to różnorodność. Dla każdego portfela i każdego gustu ZIMBO oferuje wybrane specjały i wyszukane receptury z całej Europy.

ZIMBO to oryginalność. Dla konsumentów ZIMBO jest sympatyczne, oryginalne i uczciwe, co stwarza zaufanie i niezbędne odróżnienie od konkurencji.

ZIMBO to jakość. Najwyższe standardy jakości oraz gwarancje pochodzenia mięsa są powodem trwałego zaufania i korzyści dla klienta.

ZIMBO to nowoczesność. Począwszy od wyglądu opakowania, poprzez asortyment aż do reklamy, ZIMBO tworzy wyraźnie nowoczesną, wyjątkową i przyszłościowo zorientowaną markę.

Zimbo to synonim najwyższej jakości oraz smak i zdrowie na co dzień

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem