Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Zakład Instalacji Sanitarnych i OgrzewczychMarian Płóciniczak

ul. Chrobrego 21
62-060 Stęszew
Tel.: +48 061 813 43 86
Fax:
e-mail: ziso@neostrada.pl
WWW: www.ziso.net.pl


Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie rozpoczął działalność w 1987r. Założycielem i właścicielem zakładu jest Marian Płóciniczak, z wykształcenia technik budowlany ze specjalizacją instalacje wewnętrzne i urządzenia sanitarne, który swoją wiedzę fachową i długoletnim doświadczeniem realizuje wraz ze zorganizowaną i bardzo dobrze wyszkoloną grupą pracowników, montaż instalacji c.o., wod-kan i gaz w budynkach, oraz sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych dla inwestorów prywatnych, developerów i jednostek uspołecznionych.

W trosce o klienta zakład wykonuje również projekty instalacji sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Realizujemy zlecenia z materiałów i urządzeń najwyższej jakości, które pozwalają nam na bezpieczne i bezusterkowe wykonanie zlecenia, za co zakład w 2002 roku otrzymał certyfikat Autoryzowanego Instalatora Firmy Herz i został przyjęty w poczet członków klubu Dobrego Fachowca HERZ.

Zakład zajmuje się również szkoleniem uczniów, którzy po ukończeniu nauki zawodu w zasadniczych szkołach budowlanych w Poznaniu lub Grodzisku Wielkopolskim i zdaniu pozytywnym egzaminu przed komisją egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, znajdują zatrudnienie w zakładzie, gdzie dalej uzupełniają kwalifikacje na różnych kursach, a niektórzy uczęszczają do Techników Budowlanych.

W 2005 r. zakład uzyskał tytuł Lidera konkursu oraz został nagrodzony znakiem systemu wyróżnień i znakiem jakości Wielkopolska Jakość za stosowanie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technicznych, oraz rzetelność w realizacji usług montażu instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych.

W 2006 roku firma wdrożyła oraz stosuje system zarządzania jakością, zgodny z normą: PN-EN ISO 9001:2001. Zakres certyfikacji obejmuje wykonawstwo: sieci gazowych niskiego i średniego ciśnienia oraz przyłączy gazowych niskiego i średniego ciśnienia sieci wodociągowych kanalizacyjnych oraz wewnętrznych instalacji wod-kan, c.o., gaz., projekty sieci i przyłączy gazowych, wod-kan, c.o. oraz wewnętrznych instalacji.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem