Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Pralnia SONIA Stanisław i Zofia Pirch

ul. Mickiewicza 81
64-920 Piła
Tel.: +48 067 213 25 64
Fax:
e-mail: sonia@pralniasonia.pl
WWW: www.pralniasonia.pl


Pralnia SONIA już od 1982 roku świadczy usługi pralnicze w zakresie prania wodnego i czyszczenia chemicznego. Pralnia SONIA to pralnia obsługująca hotele, restauracje, zakłady przemysłowe, jednostki wojskowe i klientów indywidualnych. Posiadamy również pralnię przyszpitalną obsługującą służbę zdrowia i szpitale, a zatem - najbardziej wymagających klientów w branży. Jakość naszych usług została oceniona, zyskaliśmy zaufanie wielu firm i osób, dlatego wiele z nich zostało naszymi stałymi klientami.

To, co robimy, robimy bardzo dobrze. Dowód? Istniejemy na wymagającym rynku już od 1982 roku nieustannie się rozwijając.

Z uwagi na dobrą opinię naszych klientów, a co za tym idzie wzrost zapotrzebowania na nasze usługi, wyposażyliśmy naszą pralnię w nowoczesny sprzęt pralniczy oraz automatyczny system dozowania środków piorących.

Pralnia SONIA poszerza zasięg swej działalności. Posiadamy punkt przyjęć w Tucznie. Teraz i Państwo możecie skorzystać z najwyższej jakości usług z zakresu pielęgnacji tekstyliów.

Cały proces technologiczny czyszczenia odzieży przebiega od pierwszego do ostatniego etapu w warunkach najbardziej korzystnych dla wszelkiego rodzaju delikatnych i wartościowych tkanin.

Dbasz o swoją odzież? Pragniesz, aby służyła ci jak najdłużej?

Zapraszamy do współpracy!Gwarancja najwyższej jakości pod stałymnadzorem serwisu firm:Ecolab, Seitz, Electrolux, Miele i Union

Naszym klientom oferujemy następujące rodzaje usług: Dla hoteli i pensjonatów - pranie pościeli, ręczników, szlafroków. Dla restauracji - pranie obrusów, serwetek, rzeczy kuchennych. Dla przemysłu - pranie odzieży ochronnej i roboczej. Pranie koców, kołder, firan i zasłon. Usługi pralnicze dla ludności - pełen asortyment odzieży oraz koszul. Czyszczenie chemiczne garderoby. Czyszczenie dywanów, verticali i pierza. Czyszczenie sukien ślubnych i komunijnych. Maglowanie. Usługi transportowe.

Państwa odzież zawsze będzie piękna i świeża, jeżeli korzystać będziecie z usług Pralni SONIA. Mamy bowiem doświadczenia w pielęgnacji tkanin, które zdobyliśmy oferując swe usługi na rynku pilskim. Jednocześnie gwarantujemy miłą, szybką i profesjonalną obsługę oraz pełne zadowolenie każdego klienta.

Stosujemy pełny cykl prania i czyszczenia odzieży, zapewniający wysoką jakość. Pierzemy w środkach firmy HENKEL i SEITZ spełniających europejskie wymagania jakościowe ISO 9001 i posiadające atesty Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki tym środkom możemy świadczyć usługi prania garderoby i bielizny z gwarancją, że są będą czyste, pozbawione wszelkich plam, będą posiadać właściwą apreturę i będą przyjazne użytkownikowi.

Wyposażeni jesteśmy w nowoczesną linię technologiczną urządzeń pralniczych Electrolux Wascator Generacja 3000, Miele i Union, posiadających certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 8230. Posiadamy pełen system dozowania środków piorących i dezynfekujących, zapewniamy dokładność i powtarzalność parametrów prania i dezynfekcji. Dlatego produkt wychodzi od nas w nienaruszonym stanie. Posiadamy kompletnie wyposażone stanowiska obróbki końcowej, dzięki czemu klient otrzymuje odzież dobrze wyprasowaną i wymaglowaną.

Pierzemy w czystej, miękkiej wodzie, w niższych temperaturach. Aby uzyskać najlepsze efekty prania zainstalowaliśmy profesjonalną stację uzdatniania wody, posiadamy własną zmiękczalnię wody.

Zapewniamy, że w punkcie przyjęć zostaną Państwo obsłużeni należycie, gdyż nie lekceważymy oczekiwań i wątpliwości klientów. Każdego z naszych klientów staramy się traktować wyjątkowo rzetelnie i poważnie, niezależnie od wielkości zamówienia.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem