Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Prz edsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TM,Tomasz Mielicki

pl. Wolności 1
63-460 Nowe Skalmierzyce
Tel.: +48 062, 762 15 57
Fax: +48 062, 762 09 39
e-mail: tm@emili.pl
WWW: www.emili.pl


Firma PPH TM, znana na rynku pod handlową nazwąEMILI powstała w 1993 roku.

Właścicielami firmy jest małżeństwo absolwentów Politechniki Poznańskiej Emilia i Tomasz Mieliccy. Decyzja o rozpoczęciu produkcji bielizny z zastrzeżonym znakiem EMILI zapadła w 1997 r. Ważnym etapem rozwoju firmy był 2000 r. kiedy to rozpoczęto produkcję bielizny satynowej. Elegancka bielizna nocna, z najwyższej jakości importowanych surowców, pięknie opakowana, znalazła sobie uznanie wielu klientów, w kraju i za granicą.

Nadążając za potrzebami zwiększającego się rynku zbytu, firma rozszerzyła asortyment produkowanych wyrobów, o bieliznę dzienną z dzianin, głównie bawełnianych. Trafna decyzja zaowocowała zwiększeniem produkcji oraz wzrostem popularności marki EMILI.

W 2004 r. firma przeniosła się do nowego lokalu, poprawił się komfort pracy, wzrosło zatrudnienie, powstały nowe możliwości rozwoju parku maszynowego, przybyło wiele specjalistycznych maszyn i urządzeń.

W 2007 r. wprowadzono w firmie komputerowe przygotowanie produkcji co usprawniło wprowadzanie nowych modeli. Kolejny etap rozwoju firmy to rozpoczęcie produkcji bluzeczek z dzianin z efektownymi dodatkami. Bazując na najwyższej jakości surowcach, w dużej mierze importowanych, przywiązując ogromne znaczenie do jakości produkowanych wyrobów, firma obserwuje ciągły wzrost zainteresowania wyrobami z logo EMILI wśród klientów w Polsce i innych krajach.

Właściciele i pracownicy firmy PPH TMz ogromną radością przyjęli wyróżnienie przyznane w 2009 r. w XI edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów NAJLEPSZE W POLSCE - THE BEST IN POLAND dla damskich koszulek bawełnianych. Certyfikat ten bardzo cieszy ale i zobowiązuje. Dołożymy wszelkich starań aby nie zawieść naszych klientek, aby reklamowe hasło z EMILI miło mi było zawsze odczuwanym doznaniem naszych klientek.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem