Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Doradztwo Gospodarcze DGA SA

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
Tel.: +48 (61) 859 59 00
Fax: +48 (61) 859 59 01
e-mail: dgasa@dga.pl
WWW: www.DGA.pl


Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. jest pierwszą spółką konsultingową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W oparciu o wiedzę i doświadczenie swoich blisko 180 konsultantów, w tym 3 konsultantów z tytułem Certyfikowanego Doradcy ds. Zarządzania CMC - Certified Management Consulting, wspiera swoich Klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z prowadzoną przez nich działalnością. DGA oferuje usługi w zakresie; doradztwa ekonomiczno-finansowego, e-biznesu, zarządzania procesami biznesowymi, systemów zarządzania jakością, a także doradztwa w dziedzinie integracji europejskiej. DGA posiada udokumentowane kompetencje w zakresie Corporate Finance oraz Management Consulting w wielu sektorach gospodarki. Od blisko 15 lat realizuje projekty na zlecenie podmiotów prywatnych, administracji państwowej i lokalnej oraz wyspecjalizowanych agend rządowych zarządzających środkami pomocowymi. DGA jest pierwszą firmą konsultingową w Polsce, która wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. W 2003 roku Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. jako pierwsza firma w Polsce uzyskała akredytowany certyfikat na zgodność z wymaganiami normy BS 7799-2 Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. DGA ma oddziały w Warszawie, Katowicach i Moskwie.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem