Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych POLMOS S.A.

ul. Karpacka 11
43-316 Bielsko-Biała
Tel.: +48 33 812 60 51 -56
Fax: +48 33 818 75 84
e-mail: sekretariat@polmos.bielsko.pl
WWW: www.polmos.bielsko.pl


Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych POLMOS S.A. to firma o wieloletniej tradycji, produkująca różnorodne wódki: Extra Żytnia, Złoty Kłos, likier jajeczny Advocaat, likiery miodowe: Medos, Miodonka Beskidzka, likiery wiśniowe: Wiśniowa Cherry Liqueur i Wiśniak na Rumie oraz unikatową okowitę Śliwowicę Paschalną o mocy 70%. Jej historia sięga 1827 roku, kiedy to powstały wytwórnie, które były zaczątkiem dzisiejszego Polmosu w Śląskim Bielsku Fabryka Jerzego Jenknera oraz w Krakowskiej Białej Fabryka firmy Stock.

Advocaat jest najpopularniejszym polskim likierem jajecznym produkowanym w oparciu o tradycyjną recepturę z zastosowaniem nowoczesnej technologii. W 2007 roku wprowadzono do sprzedaży Advocaat Kawowy, będący kawową odmianą smakową tradycyjnego Advocaata.

Jego wykwintna półpłynna konsystencja, łagodny i zrównoważony smak i zapach to efekt zastosowania do produkcji wyłącznie naturalnych składników o najwyższej jakości. Jest wyśmienitym dodatkiem do drinków i lodów.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem