Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Azuba Polska sp. z o. o.

ul. Skałeczna 2
31-065 Kraków
Tel.: +48 032 608 90 61/66
Fax: +48 032 608 90 81
e-mail: office@lambertz.com.pl
WWW: www.lambertz.pl


Firma Azuba Polska, spółka należąca do niemieckiej Grupy Lambertz, rozpoczęła działalność na rynku polskim w 2000 roku. Tradycja wyrobów cukierniczych Lambertz sięga XVII wieku, kiedy to w 1688 r. firma rozpoczęła działalność zdobywając licencję na prowadzenie swojej pierwszej piekarni. Od tego czasu Lambertz tworzy produkty cukiernicze najwyższej jakości, łącząc wielowiekowe tradycje z nowoczesną technologią. Dziś firma jest jednym z czołowych producentów wyrobów cukierniczych o przedłużonym okresie przechowywania. Nasze produkty można znaleźć niemal na całym świecie. Działamy szybko i elastycznie jednocześnie koncentrując się na najwyższej jakości produktów. Oferowane przez nas pierniki i ciastka łączą tradycję z nowoczesnością. Ciągle poszukujemy nowych smaków pamiętając jednak o przywiązaniu wielu pokoleń klientów do naszych tradycyjnych wyrobów. Bliskie, emocjonalne relacje z naszymi klientami, które budowaliśmy przez dziesięciolecia, stanowią dla nas najwyższą wartość.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem