Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Talia Aldona Roszak

ul. Trzebiatowska 29
60-432 Poznań
Tel.: +48 061 848-80-91
Fax: +48 061 848-80-91
e-mail: office@talia-fashion.pl
WWW: www.talia-fashion.pl


Firma Talia Aldona Roszak działa na rynku od 1988 roku. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży damskiej. Oferta obejmuje m.in.: płaszcze, kurtki, prochowce, marynarki, garsonki.

Przez wiele lat działalności, rozwijając się i zdobywając nowe doświadczenia, Talia Aldona Roszak wykreowała własny, niepowtarzalny styl, łączący w sobie kobiecość, elegancję i swobodę.

Kolekcje firmy tworzone są z pasją, a każda propozycja jest odzwierciedleniem przyjętej filozofii mody, w której kobieta i jej potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu.

Oferta firmy skierowana jest do wszystkich kobiet ceniących oryginalność i wysoką jakość za rozsądną cenę. Kolorystyka, różnorodność tkanin, oryginalne dodatki, ciekawe stylizacje oraz perfekcyjne kroje odwołujące się do trendów i tendencji w modzie trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta klientek.

Do produkcji wykorzystywane są materiały najlepszych włoskich producentów. Firma wspiera również rodzimą gospodarkę, wybierając do swoich kolekcji dodatki polskich producentów, które swoją jakością nie odbiegają od światowych standardów.

Dbałość o szczegół, to źródło wysokiej jakości produktów, a dzięki wprowadzonej w firmie strategii optymalizacji produkcji i kosztów, produkty charakteryzuje najbardziej atrakcyjna cena na rynku.

Zachęcamy do współpracy. W naszej firmie wszyscy są mile widziani.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem