NAJLEPSZE W POLSCE- konkurs najlepsze-w-polsce-nagrodzeni-konsumenci
Laureaci Konsumenckiego Konkursu
|
KOMOPAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ul. 3 Maja 22, 64-330 Opalenica ZA: WYSOKĄ DBAŁOŚĆ O OCHRONĘ ŚRODOWISKA NATURALNEGO ORAZ OBIEKTÓW WODOCIĄGOWYCH Tel.: 061 447 66 30; 061 447 66 10; 061 447 66 11 Stefan Krajewski – Prezes |
|
M-SERWIS M. Bukowian i inni Spółka Jawna ul. Zeylanda 6/5, 60-808 Poznań ZA: NOWOCZESNY SYSTEM ZARZADZANIA KADRAMI Tel.: 061 846 07 23; 061 848 31 40 Maksymilian Bukowian |
- FABRYKA PORCELANY AS ĆMIELÓW
ŻYWE MUZEUM PORCELANY
ul. Sandomierska 243, 27-440; Ćmielów
ZA: DZIAŁALNOŚĆ MUZEALNĄ
Tel.: 048/158615312; 0604089778;
Prezes Adam Spała - Centrum Imprez Turystycznych i Rekreacji TATRA TRAVEL
ul. Krupówki 16, 34-500 Zakopane
ZA: KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TURYSTÓW
INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH
Tel.:. 018 20 64 201; Fax: 018 20 64 202
Paweł Kardasiński - Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN”
ul. Leśna 6, 62-004; Czerwonak
Za: KOMPLEKSOWE USŁUGI REKREACYJNO-SPORTOWE
Tel.: 061/8121404; 061/8121236
Dyrektor Marcin Napierała - Prywatna Lecznica CERTUS Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 156, 60-305; Poznań
ZA: CAŁODOBOWE ŚWIADCZENIE USŁUG MEDYCZNYCH
Tel.: 061/8604200
dr med. Mariusz Kozierowski - RESTAURACJE CZERWONE SOMBRERO
UKF INVESTMENT GROUP S.C.
ul. Piekary 17, 61-823 Poznań
ZA: USŁUGI GASTRONOMICZNE
W RESTAURACJACH „CZERWONE SOMBRERO”
Tel.: 061/8720681; Tel/fax 061/8526101
Wojciech i Piotr Konieczny - Przychodnia ARCANUS
ul. Kościuszkowców 33F, 62-020 Swarzędz
ZA: USŁUGI MEDYCZNE:
FIZYKOTERAPIA, REHABILITACJA,
STOMATOLOGIA I ORTODONCJA
Tel.:061/8174218
dr med.Jadwiga Babiak - PRALNIA SONIA
ul. Mickiewicza 81, 64-920 Piła
ZA: KOMPLEKSOWE USŁUGI PRALNICZE
W ZAKRESIE PRANIA WODNEGO
I CZYSZCZENIA CHEMICZNEGO
Tel/fax: (067) 213-25-64
Stanisław Pirch - UNIDREW
ul. Jawornicka 15, 60-161 Poznań
ZA:WYPOŻYCZALNIĘ SAMOCHODÓW AB-CAR
Tel.:./fax: 061 865 74 54; tel. kom. 0 660 48 62 40; tel. kom. 0 602 44 37 68
Andrzej Kozak - "ABC Foto"
ul. Poznańska 16 d, 62-060 Stęszew
ZA: KOMPLEKSOWE USŁUGI FOTOGRAFICZNE
Tel.: 061 813 59 51; Fax. 061 813 59 51
Leszek Książkiewicz - MATIMPEX TRAVEL
ul. Św. Marcin 23, 61-804; Poznań
ZA: ORGANIZACJĘ WEEKENDÓW LOTNICZYCH
DO METROPOLII EUROPEJSKICH
Tel.: 061/8519893; 061/8531190
Małgorzata Śmigielska - PIEPRZ I WANILIA Restauracja, Kawiarnia
ul. Murna 3a. 61-771 Poznań
Za: KOMPLEKSOWE USŁUGI GASTRONOMICZNE
Tel.: 061/8518664; 061/8553540
Krzysztof Golusiński - WIELKOPOLSKIE TOWARZYSTWO KULTURALNE
ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
ZA: 45 LAT DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ
KULTURY WIELKOPOLSKIEJ
Tel.: 501465853
Stanisław Słopień – Prezes Zarządu - WIELKOPOLSKI ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
RESTAURACJA „BIAŁA DAMA”
Pl. Niepodległości 20, 62-035 Kórnik
ZA: ORGANIZACJĘ UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH
Tel.: 061/8170216
Maciej Walendowski - P.U. AKORI
ul. 28 Czerwca 1956 R. 231/239, 61-485; Poznań
ZA: SPECJALISTYCZNE USŁUGI PORZĄDKOWE
DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
ORAZ INSTYTUCJI PUBLICZNYCH
Tel.:061 832 13 85; 0602 322 084
Jarosław Cybul - Biuro Turystyczne KORONA
ul. Jedności Narodowej 20, 58-580 Szklarska Poręba
ZA: USŁUGI TURYSTYCZNE: ORGANIZACJĘ I PROWADZENIE
WYCIECZEK AUTOKAROWYCH W POLSCE I CZECHACH
Tel.: 075 717 29 99; 075 717 48 88; 075 717 37 38
Beata Miszczuk - MIEJSKA PUBLICZNA BIBLIOTEKA
im. Jana Daniela Janockiego w MIĘDZYCHODZIE
Pl. Kościuszki 9, 64-400 Międzychód
ZA: DŁUGOLETNIĄ, RZETELNĄ PRACĘ
NA RZECZ POPULARYZACJI WIEDZY REGIONIE
Tel.: 095 748 24 37
dyr. Antoni Taczanowski - CLIP
Centrum Logistyczno-Inwestycyjne
ul. Rakowiecka 6, 62-020 Swarzędz-Jasin
ZA: KOMPLEKSOWE USŁUGI LOGISTYCZNE
Tel.: 061 897 53 00; 061 818 13 89
Wojciech Staniszewski - AFE®Pentap
ul. Rogozińska 11c, 64-920 Piła
ZA: WYSOKI POZIOM USŁUG- BIURO SERWISOWYCH
Tel.: 067 210 49 22
Andrzej Fromberg - Zespół Artystyczny „WIARUCHNA Z URBANOWA”
ul. Urbanowska 44, 64-330 Opalenica
ZA: KULTYWOWANIE FOLKLORU WIELKOPOLSKIEGO
Tel.: 061 447 35 67; 061 447 83 76
Lidia Wachońska
Aktualności
Najlepsi
w Polsce
nagrodzeni!
O tym, co jest najlepsze decydują dokonania poświadczone pracą i wiarygodnością kompetencji – udowodniła to 36. edycja gali i 39 odsłona Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”, która odbyła się 23 listopada br. Organizatorem było Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego a patronat honorowy objął prof. Tadeusz Wallas, prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie miała miejsce gala.
W gronie zdobywców Certyfikatów „Najlepsze w Polsce” za produkty i / lub usługi znaleźli się: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za kefir; TOP s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk za sery smażone; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew w Pleszewie; Firma Handlowa „RATOS-NATURA” s.c. R.S. Zdziebło w Olszownicy za naturalne miody pszczele; Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn im. Gaspara Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn „GASPAR”; Biblioteka Miejska im. M.Musierowicz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile; Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku;Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance; Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w Kępnie; Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury; Średzkie Towarzystwo Kulturalne w Środzie Wielkopolskiej; Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.